Yardım Oppo reno 2z wild rift

Revenge

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyunu play storeden indirdim oyuna girdim skilleri kullanırken ekranda birsürü siyah pixel oluşuyor bu sorunu başka yaşayan varmı
Cihaz: Oppo reno 2z

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Yabancı forumlara falan baktım orda da çmzüm bulamadım gerekli yerlere falan sıkıntımızı belirtelim
Wild Rift için Discord sunucusu var. İnternette bulabilirsin. Sunucuya girdikten sonra #oyuncu-destek kısmında gerekli yönlendirmeler yapılıyor, ticket açmak için. Olabildiğince fazla kişinin ticket açması bu sorunu en hızlı şekilde çözecektir.

lasteagle1982

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 2 Z Mediatek işlemci olduğundan bu sorun var Snapdragon hep önde Bizim işlemciler geriden geliyor inş kısa sürede çözülür

Nadir

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bende
Oyunu play storeden indirdim oyuna girdim skilleri kullanırken ekranda birsürü siyah pixel oluşuyor bu sorunu başka yaşayan varmı
Cihaz: Oppo reno 2z
Aynısı bende de var reno 4 lite
Mesajlar birleştirildi:

Agalar aynı sorun bende de var eğitim bölümğnde sorun yoktu sonrasında ekran takıldı telefonum kafayı yedi cihazım yükleme ejranının alyında pikseller oluşuyor ve üst bildirim paneli çekince veya o ekrandayken telefonun ekranı sürekli açılıp kapanıyod oppo reno 4 lıte cihaz
Aynı telefon aynı problem