Oppo reno 2z yazılım çöktü

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

Cengiz6134

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z telefonum WhatsApp a girdikten sonra birden kapandı ve açılmıyor oppo yazısında kalıyor bilgisayardan nasıl yazılım geri yükleme yaparım

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Telefonunuzu yeniden başlatmaya zorlayın
  • OPPO logosunu görene kadar Güç ve Sesi Arttırma düğmelerini en az sekiz saniye basılı tutun.
  • Yeniden başlatmaya zorlamak, telefonunuzdaki içeriği silmez. Ancak telefonunuzda bozuk veya geçersiz veriler varsa, bu veriler silinebilir

Telefon açılmıyorsa
  1. Telefonunuzu takın ve 30 dakika kadar şarj edin, ardından tekrar deneyin.
  2. Güç ve Sesi Azaltma düğmelerini, telefonunuz Geri Yükleme Moduna girene ve güncelleme almaya başlayana kadar en az sekiz saniye basılı tutun.
Resmi sitede bu bilgiler mevcut.

Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
cihaz kapalı konuma iken ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basıp recovery mode a geçiyorsunuz oradan english dilini seçiyorsunuz açılan menüde wipe data kısmı var ona tıklayıp ekran şifreniz varsa onu soruyor giriyorsunuz 2. seçenek olan Format Data seçeneğine tıklayınca cihaz sıfırlanıyor YouTube da videolu anlatımları mevcut fakat cihazın içerisindekiler siliniyor yapılan işlemden sonra olulabilecek sorunlardan ben ve forumumuz kesinlikle sorumlu değildir...

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
bundan önce asus kullanıyodum kalıyordu bazen öyle. Ses kısmaya basarken güç tuşuna bas, veya tam tersini yap. ses arttırmayla dene girebiliyor o durumda
Mesajlar birleştirildi:

Olmadı ses kısma ve güç tuşuna devamlı bas kapansın, kapandığı an tekrar girmeyi dene recovery moda

Upvote 0

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z

bundan önce asus kullanıyodum kalıyordu bazen öyle. Ses kısmaya basarken güç tuşuna bas, veya tam tersini yap. ses arttırmayla dene girebiliyor o durumda
Mesajlar birleştirildi:

Olmadı ses kısma ve güç tuşuna devamlı bas kapansın, kapandığı an tekrar girmeyi dene recovery moda
ses kısma ve güç tuşu ile giriliyor recovery mod a yine oppo yazısında kalıyorsa sp flash tool ile stock rom atmak gerekebilir ama bu riskli bir işlem bilmiyorsanız kurcalamayıp servise gönderin derim...

Upvote 0

Cengiz6134

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hala aynı güç kıs açma tüm fonksiyonları denedim cihaz sürekli açılıp kapanıyor

Son düzenleme:
Upvote 0
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.