Oppo reno 2z

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

baranbilgiç

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mart 2020 de coloros 7 güncelemesi alınıcağı söyleniyordu fakat nisan ayına geldik ve hala bir günceleme almadı telefon.Bilgisi olan var mı

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Bu güncelleme konusu kesinleşmemişti. Oppo Türkiye ekibi ile birçok kez iletişime geçmiş olsak da onlar da net bir cevap vermemekte. Biz de güncellemeleri beklemekteyiz.

Mertaltun1907

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bana verdikleri cevap

Merhaba,

Oppo Reno 2 Z modelimizin şu an Android 10 ve Color OS 7 güncellemesini alıp almayacağı bilgisi netlik kazanmamıştır.

Yeniliklerden ve güncelleştirmelerden bilgi almak için OPPO TÜRKİYE sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Oppo Türkiye ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

OPPO Müşteri Hizmetleri,
(9:00-18:00, Pazartesi-Cumartesi)
E-mail:support.tr@oppo.com

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Mart ayında alacağı söylenen güncelleme Beta Versiyondu.

burkan11

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İpad ve iPhone kullanıyordum 5-6 sene önceki cihazlar güncelleme alıyor .gittim 2z aldım 1 ay önce android 10 yok ne demek çok pişmanım aldığım için

Frank Castle

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Üye
İpad ve iPhone kullanıyordum 5-6 sene önceki cihazlar güncelleme alıyor .gittim 2z aldım 1 ay önce android 10 yok ne demek çok pişmanım aldığım için
Bakın konu çok uzuyor hanımlar beyler. Güncellemeyi bir şey sanmayı bırakın. Apple hala güncellemeye devam ediyorsa, Android de devam ediyor. Sabırsız davranmayı bırakın. Bugüne kadar yayınlanan tarih görseli BETA VERSİYON COLOROS 7 içindi.

Her ay adamlar güncelleme çıkartsın mı istiyorsunuz? Örnek verdiğiniz Apple'dan gidelim o zaman. Apple her sene Eylül-Ekim ayında yeni sürüm iOS çıkartır. Örneğin iOS 13, seneye 14 vs. Yıl içerisinde 13.1,13.2 gibi ufak güncellemeler alır ve ÇOĞU ZAMAN HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ, GÜVENLİK VE SORUN GİDERMEK İÇİNDİR. Şimdi soruyorum; ColorOS 6 ne zaman yayınlandı?

Bu soruya doğru yanıtı bulduğunuzda güncelleme hakkında her şeyi anlayacaksınız. Duyuruldu diye ColorOS 7'ye atlamayın, her şeyi anında beklemeyin, GÜNCELLEMEYİ DE BİR ŞEY SANMAYIN ARTIK.

Konu kilitlenmiştir, daha fazla uzatmanın alemi yok tadı kaçtı artık bu konunun.

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.