Çözüldü Oppo Reno 3 Wild Rift sorunu

RiZeLiFoUnDeR

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Yazılım güncellemesi alarak sorun düzelmiştir oyuna girip oyniyabilirsiniz Herkese yardımları için teşekkür ederim.

Ensblt

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
kral sorun ilk ciktiginda da 1 haftaya duzelir dediler 10. gun oldu bir hafta daha bekleyelim 20. gune geliyor nerdeyse benim aklimda tek bir soru var bu yazilim isini yapan elemanlar kodlamayi yeniden mi ogreniyor sadece pc basinda oturup kod yaziyorlar bu sirketin 1 tane mi yazilim yazan adami var android 11 yazilimini gondermeyi biliyorlar sorunu cozmesini neden bilmiyorlar bize ilk once telefonda sorun yok dendi telefona gelen guncellemeyle oyuna girilebiliyor sacmaliga bak ustune 1 2 telefon modelinde duzelen hata neden en guncel olan telefonda da kisa surede duzelmiyor telefona o kadar para verdim keske almasaydim kasiyer reno 4 demisti telefon reno 4 lite yazilim güncellemesi yaptigim icin iade etmedim keske etseydim adam akilli hic bir aciklama da yapmiyorsunuz tak diye guncelleme geliyor diger telefona gelmiyor herkese ayni cevap veriliyor beklemek zorundayiz biz bekliyoruz evet ama sizin keyfinizi
Aga diğer modeller güncellemeden sonra reno 4 lite kadar problem yaşamadığı için ve sırayla dağıtım yapıldığı için 2z ve 3 e erken gelmiş olabilir ama bana sorarsan bencede çok uzun bir süre geçti beklemekten başka birşey yapamayız

Upvote 0

CIPTIS

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Bu yazıyı gördüm şu an güncelleme yapıyorum teşekkürler

Deneyeceğim az önce WR açmadı gene ana ekran takıldı tel.reno 3

Upvote 0