Çözüldü Oppo Reno 4 Alınır mı? *edit (ekran yansıtma vs.)

Mavican

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Merhabalar.
Reno 4 almayı düşünüyorum fakat telefonda ekran yansıtma olmadığı yönünde şikayetler okudum internet ortamında.
Telefonu kullanan ya da bilen birisi teyit edebilir mi? Reno 4 ekran yansıtma özelliği var mı?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kullanan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Tüm modellerde var ama reno 4 de yok görünüyor acaba güncelleme ile mi geldi.

Upvote 0

burakk40

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Ekran yansıtma var ve gecikme süresi beklediğimden düşük bu iyi bir sey.

Ekli dosyalar

• IMG_20210303_193312.jpg
    IMG_20210303_193312.jpg
    309 KB · Görüntüleme: 35
Upvote 0
Çözüm

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
ColorOs 7.2 de var mı diye bakmamıştım ama 11 güncellemesinden sonra var, kontrol ettim.

Upvote 0

Mavican

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Reno 4 kullanan arkadaşlara bir sorum daha olacak, batarya konusunda durum nedir? Tekrar konu açmak istemedim, bir atımlık barutum var onu da doğru dürüst değerlendirmek istiyorum.
Bir de bu kişiselleştirme konusundaki sıkıntılar hala devam ediyor mu?
Opponun yazılım olarak genel bir sıkıntısı var mı? Yani ben her türlü telefona root rom vs ile uğraşmaktan bıktım yoruldum alıp kullanacağım bir makine arıyorum. Tasarım yönünden takoza benzemeyen nadir telefonlardan birisi Reno 4.
Bunun için detaylı bilgi verebilecek kimse var mı ?

Son düzenleme:
Upvote 0

cengoo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Reno 4 kullanan arkadaşlara bir sorum daha olacak, batarya konusunda durum nedir? Tekrar konu açmak istemedim, bir atımlık barutum var onu da doğru dürüst değerlendirmek istiyorum.
Bir de bu kişiselleştirme konusundaki sıkıntılar hala devam ediyor mu?
Opponun yazılım olarak genel bir sıkıntısı var mı? Yani ben her türlü telefona root rom vs ile uğraşmaktan bıktım yoruldum alıp kullanacağım bir makine arıyorum. Tasarım yönünden takoza benzemeyen nadir telefonlardan birisi Reno 4.
Bunun için detaylı bilgi verebilecek kimse var mı ?
Bataryasi 1 günü çok rahat çıkarıyor. Oyun falan yoksa 2 günü bile çıkartır. Kişiselleştirme konusunda maalesef bence zayif kaliyor tema dahi degistiremiyorsun yazi font değistiremiyorum. Arayüz akıcı ve sorunsuz. Kamerasi guzel. Telefon fiyati 3400 e kadar düştü ve bu fiyata kesinlikle alınır.

Upvote 0

Mavican

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Bataryasi 1 günü çok rahat çıkarıyor. Oyun falan yoksa 2 günü bile çıkartır. Kişiselleştirme konusunda maalesef bence zayif kaliyor tema dahi degistiremiyorsun yazi font değistiremiyorum. Arayüz akıcı ve sorunsuz. Kamerasi guzel. Telefon fiyati 3400 e kadar düştü ve bu fiyata kesinlikle alınır.
Çok teşekkür ederim hocam, telefon kurcalamayı seven birisi olarak bu kişiselleştirme işi biraz can sıkıcı. Eşime Realme 6 almıştık, ben kullanırım diye sulandım ama tema mağazası vs herşey sorunlu bir genotipi vardı. Bundan dolayı Oppo almaya tereddüt ediyorum.

Upvote 0

Fırat

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 lite kullanıyorum, Televizyonum Philips ve ekran yansıtamıyorum.. Samsung kullanırken bağlanıyordum ama Oppo ile olmadı ne kadar uğraşsam da.. Başka tv markalarına bağlanıyor olabilir onu bilmiyorum.

Upvote 0