Oppo Reno 4 Android 11 Güncellemesi Geldi

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Telefonlarına Android 11 güncellemesi gelen arkadaşlara tavsiye ediyorum, güncelleyin pişman olmazsınız. Sonrasında hemen bir hard reset atarsanız mis gibi olur cihaz.
Katiliyorum baya bi gelisme var 11de mesela kisisellestirme menusu menu tuslarinin renkleri hacı yeşilinden istediniz renk yapabiliyorsunuz

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Mesela bu dugme renkleri yesildi ayarlara girinceki simgeler igrenc bi yesildi yada android 10da vardi ben bulamadim kisisellistirme menusu gelmesi guzel olmus color 11 bi tik daha sevdirdi bana telefonu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-10-23-41-28-15.jpg
    Screenshot_2021-03-10-23-41-28-15.jpg
    360.9 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2021-03-10-23-44-43-23.jpg
    Screenshot_2021-03-10-23-44-43-23.jpg
    215.1 KB · Görüntüleme: 31

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesela bu dugme renkleri yesildi ayarlara girinceki simgeler igrenc bi yesildi yada android 10da vardi ben bulamadim kisisellistirme menusu gelmesi guzel olmus color 11 bi tik daha sevdirdi bana telefonu
"igrenc bi yesildi" cümlesini hacı rengi ile bağdaştırmak dini değerlere hakarettir lütfen cümlelerimizi dikkatli seçelim. Renk olarak beğenmemiş olabilirsiniz ama bunu hakaret vari bir şekilde dini unsurları katarak belirtmek bir insana yakışmaz. Yeşil huzurun saflığın rengidir başka unsurlarda kullanabilirdiniz. Mesela ameliyathanelerde neden yeşil örtü kullanırlar hiç düşündünüz yada araştırdınız mı?.

Lütfen maksadımızı aşan cümleler kullanmayalım.

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
"igrenc bi yesildi" cümlesini hacı rengi ile bağdaştırmak dini değerlere hakarettir lütfen cümlelerimizi dikkatli seçelim. Renk olarak beğenmemiş olabilirsiniz ama bunu hakaret vari bir şekilde dini unsurları katarak belirtmek bir insana yakışmaz. Yeşil huzurun saflığın rengidir başka unsurlarda kullanabilirdiniz. Mesela ameliyathanelerde neden yeşil örtü kullanırlar hiç düşündünüz yada araştırdınız mı?.

Lütfen maksadımızı aşan cümleler kullanmayalım.
Ben burda dini kitabi ortuyu carsafi soylemedim agzimdan cikani anlayamayana guzargah gosteremem kusurabakmayin neyse onu dedim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben burda dini kitabi ortuyu carsafi soylemedim agzimdan cikani anlayamayana guzargah gosteremem kusurabakmayin neyse onu dedim
"dini kitabi ortuyu carsafi" konuyu saptırmayınız,hacı mertebesi dini değerlerde önemli yeri olan bir yeri vardır, sizde onu renk olarak iğrençlikle belirterek hacı vasfını koydunuz.

Saygınlık açısından her ne dine mensup olursak olalım karşılıklı önem arz eden değerleri katarak konuşamayız.

Siz istemeyerek de olsa belki bir cümle kurmuşsunuz bari bunu düzeltme yoluna gidiniz lütfen, olayı saptırmamalısınız.

Son düzenleme:

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Halk dilindeki tabirle dedin ben o cumleyi yinede dediniz seylere kasıt garez olarak degil yanls anladiysaniz kusura bakmayin baska ne diyebilirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Halk dilindeki tabirle dedin ben o cumleyi yinede dediniz seylere kasıt garez olarak degil yanls anladiysaniz kusura bakmayin baska ne diyebilirim
Evet halk dilinde kullanılan kelime "başka bir cümle içinde iğrenç olarak kullanınca birbiriyle bağdaşınca hoş olmayan duruma giriyor eğer sizde fark ettiyseniz.

Neyseki maksadını aşan cümlenin gayri ihtiyari kullandığınızı beyan etmeniz güzel teşekkürler.

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Evet halk dilinde kullanılan kelime "başka bir cümle içinde iğrenç olarak kullanınca birbiriyle bağdaşınca hoş olmayan duruma giriyor eğer sizde fark ettiyseniz.

Neyseki maksadını aşan cümlenin gayri ihtiyari kullandığınızı beyan etmeniz güzel teşekkürler.
İgrencden kasitimda haciya carsafa dine degil haci kismi halk dilinde ben yesilin berbat durmasi kisisellestirilememesi anlaminda bahsettim neyse iyi aksamlar rica ederim