Oppo Reno 4 Android 11 Güncellemesi Geldi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bir çok kişiye saat 20 21 gibi gelmiş ama bana gece 00.30 gibi geldi anlayacaginiz sırayla dağıtılıyor bir iki gün icinde bütün cihazlara gelecektir. Telefonum bir haftalik bundan dolayi henüz guncellemeyi düşünmüyorum biraz color os 7 ile kullanmak istiyorum çok memnunum
Telefonunuz hayırlı olsun.

GorkemOzkul

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Şu an baktım ama henüz paylaşılmamış.
Arkadaşlar ben de Oppo Reno4 Coloros 11 güncellemesjni yaptım. Çok aşırı test etmemekle beraber genel izlenim olarak stabil buldum. Hatta daha çok optimize edilmiş bir arayüz diyebilirim. Ek olarak yaşadığım bazı sistemsel sorunlar vardı; onlarında ortadan kalktığını gördüm ve bu beni çok mutlu etti. Bence güncellemeyi yapmalısınız.

gktg26

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar ben de Oppo Reno4 Coloros 11 güncellemesjni yaptım. Çok aşırı test etmemekle beraber genel izlenim olarak stabil buldum. Hatta daha çok optimize edilmiş bir arayüz diyebilirim. Ek olarak yaşadığım bazı sistemsel sorunlar vardı; onlarında ortadan kalktığını gördüm ve bu beni çok mutlu etti. Bence güncellemeyi yapmalısınız.
reset veya fabrika ayarlari sifirla yaptinizmi? Bunlari yapmadan Pil kullanimi nasil

evolution55

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
dün gece 11 itibari ile güncellemeyi yaptım, güncellemeyi yaparken bataryayı full yaptım. bu saate kadar telefonumu rutin şekilde kullanıyorum, oyun sosyal medya vs şeklinde, herhangi bir kasma, donma yok. batarya %61

şarj kullanım konusunda bir sorun yaşamadım.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
dün gece 11 itibari ile güncellemeyi yaptım, güncellemeyi yaparken bataryayı full yaptım. bu saate kadar telefonumu rutin şekilde kullanıyorum, oyun sosyal medya vs şeklinde, herhangi bir kasma, donma yok. batarya %61

şarj kullanım konusunda bir sorun yaşamadım.
Ayrıca 3gb gibi bir veri indirdiniz hayli yoran ve şarj açısından zorlu bir yükleme için çok iyi.

Chuk23

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Güncellemeden sonra VoWiFi özelliğinin çalışıp çalışmadığını kontrol etme şansınız var mı?

Kemal58

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Hayırlı olsun,kendinizi kurban ettiniz yanii :)

Deneyimlerinizi bekliyoruz merakla.
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşlar coloros 11 guncellemesini her açıdan test ettim hiçbir sorun yok şarjı coloros 7 deki gibi aynı şekilde gidiyor coloros 11 ile gelen özelliklerde hiçbir sıkıntı yok ayrıca sistem optimizasyonu gayet hızlı arayüz bana coloros 7 den daha hızlı ve stabil geldi güncellemeyi yapmayan arkdaslar gönül rahatligiula yapın guncelleme sorunsuz

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Telefonum Oppo Reno4 Bu da ilk mesajım.

Güncelleme bana da geldi ama güncelleme konusunda biraz çekincelerim var, çünkü lite modelde bazı şikayetler olduğunu öğrenmiştim. Telefondaki herşeyi tam olarak yedek alabiliyor muyuz? Güncelleştirme sonrası yedek alıp hard reset mi atalım?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Telefonum Oppo Reno4 Bu da ilk mesajım.

Güncelleme bana da geldi ama güncelleme konusunda biraz çekincelerim var, çünkü lite modelde bazı şikayetler olduğunu öğrenmiştim. Telefondaki herşeyi tam olarak yedek alabiliyor muyuz? Güncelleştirme sonrası yedek alıp hard reset mi atalım?
Yedeği bir bilgisayar yardımıyla alabilirsiniz.çok sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız atınız.