Oppo Reno 4 Android 11 Güncellemesi Geldi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
evet haklısınız ama 11 guncellemesi ile Türkiye'den erişim sağlanabilecek diye okumuştum daha önce birkaç forumda
Oppo tarafından net bir açıklama yok, güncellemenin özellikler kısmında tema mağazası açılması gibi yada açıldı bir ibare bulunduğunu sanmıyorum ama bu açılmaz anlamına da gelmez tamamen opponun tasarrufunda bir durum bu bir güncelleme ile halledilebilecek bir durum şuan için beklemekten başka çaremiz yok .

cengoo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
güncelleme yapanlar çok memnun kalmış olacak ki unuttular burayi :))

Chuk23

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Güncelleme yaptım, herhangi bir olumsuzluk görmedim henüz fakat ColorOS 11'e tanıtımında gördüğüm zil sesinin ritmini ayarlama özelliği Reno 4 için gelmemiş gibi görünüyor. Onun dışında gayet memnunum hatta zil sesi ve bildirim sesini ayrı ayrı ayarlama özelliği bile gelmiş.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme yaptım, herhangi bir olumsuzluk görmedim henüz fakat ColorOS 11'e tanıtımında gördüğüm zil sesinin ritmini ayarlama özelliği Reno 4 için gelmemiş gibi görünüyor. Onun dışında gayet memnunum hatta zil sesi ve bildirim sesini ayrı ayrı ayarlama özelliği bile gelmiş.
(hatta zil sesi ve bildirim sesini ayrı ayrı ayarlama özelliği bile gelmiş). Bu habere çok sevindim, sabırsızlıkla bekliyoruz reno2z olarak güncellemeyi.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yandaki ses kısma açma tuşuna bastığınızda sadece medya ses zil sesi ve alarm ayarlayabiliyorsunuz bildirim için ayar yok maalesef zil sesi neyse ona göre ayarlanıyor bildirim sesi de.

Cenkteas

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Ben de biraz önce kurdum. İlk dikkatimi çeken kenar aydınlatmanın gelmesi oldu ve hoşuma gitti. Yalnız telefonu uyandırana kadar değil, 3 sn. kadar yanıyor; kötünün iyisi diyelim. :)