Oppo Reno 4 Android 11 Güncellemesi Geldi

Yüksel3440

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Biraz önce oppo Türkiye müşteri hizmetleri ile görüştüm Reno 4 güncelleme en kısa sürede size gelecektir sürümünüz güncel color os 7.2 dedi IMEI numaranızı verin vs demedi bildirim gelecektir dedi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Biraz önce oppo Türkiye müşteri hizmetleri ile görüştüm Reno 4 güncelleme en kısa sürede size gelecektir sürümünüz güncel color os 7.2 dedi IMEI numaranızı verin vs demedi bildirim gelecektir dedi
Dağıtım yeni başladığı içindir , zaman geçmiş olup herkes alıp siz almasaydınız olabilirdi siz arada kontrol ediniz.

Lufthansa

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
2 hafta oldu oppo reno 4 aldim kullaniyorum. Samsung note 10 plus dan geçtim. Bana daha guncelleme gelmedi surekli kontrol ediyorum. Ne yapabilirim guncellemeyi almak için, beklemekten başka
Mesajlar birleştirildi:

Sanırım CPH2113_11_C.37 modellere verilmiş. Bizim gibi CPH2113_11_A.28 ler bekliyor. Sizin modeldemi A.28?
A28 benim bekliyorum hala

ozmenerol

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Hala gelmedi bana da oppo reno 4 müşteri hizmetlerini aradım güncelleme dağıtıma başlandı denildi bekliyoruz bakaalım

Burak telli

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bende oppo 4 lite var bu güncellemeden sonra telefon şarjda iken acaip ısınma oyunlarda donma şarjının az gitme sorunu sadece bendemi var