Yardım Oppo reno 4 lite guncelleme sonrasi cozulmedi

Recep aycan Hastürk

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Telefonum daha 2 aylik aldigimdan beri şarj sorunu yaşıyorum guncelleme ile duzelicek dediler fakat düzelmedi 1 saat icinde sadece WhatsApp kullandigim halde şarjım %25 gibi azalma yaşıyor garantiye götürdüğümde telefonu bırakmamı söylüyorlar napcagimi bilemedim aldığım gune lanet olsun ne güzel xiomi kullanicisiydim nerden aldim bu telefonu

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Zaman herseyin ilacıdır derler böylede dalga geçerler oppo yöneticeileri ve kurumlari
Kimse ile dalga yada farklı düşüncelerinizi içeren bir durum yok , şuan için yapacak bişey olmadığında , güncelleme beklemek en doğrusu, güncelleme opponun insiyatifinde olan bir durum iyileştirmeler de aynı şekilde. Bu problemlerin elbettte farkındadır ve gerekeni yapacaktır. İyi forumlar.
Mesajlar birleştirildi:

Hard reset gercekten faydali mi? Yani kurulu cok uygulama var hepsi silincek, tekrar yuklerim sikinti degil ancak pile ne kadar fayda ediyor acaba hard reset olayi?
Şöyle büyük güncellemeler sonrası ve bir önceki güncelleme arasında herhangi uyuşmazlığı diyelim ortadan kalkması ve pilin daha stabil çalışması telefonun kendine gelmesi açısından önerilebilir.

Upvote 0

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Şuan için beklemek zorundayız, hard reset attınız mı.
Evet yaptım. Bir düzelme olmadı o konuda. Şuanlık beklemedeyim. Fakat sizlere bir şey sormak isterim. Yazılım güncelleme kısmına gelince bir tane güncelleme gözüküyor ve yükleme yapılamıyor. Bu konuda bir açıklık getirir misiniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-17-22-18-54-14.jpg
    Screenshot_2021-01-17-22-18-54-14.jpg
    339.3 KB · Görüntüleme: 18
Upvote 0

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkeste bu şekilde görünüyor güncelleme ekranı.
500lük güncellemeyi yaptıktan sonra bu şekilde duruyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet yaptım. Bir düzelme olmadı o konuda. Şuanlık beklemedeyim. Fakat sizlere bir şey sormak isterim. Yazılım güncelleme kısmına gelince bir tane güncelleme gözüküyor ve yükleme yapılamıyor. Bu konuda bir açıklık getirir misiniz?
Sizde şuan coloros 11 yüklü mü yüklü ise şu ara herkesde olan bir durum bu elbet oppo bunun için bir düşüncesi vardır.

Upvote 0