Yardım Oppo reno 4 lite şarj

vitabrevisbm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar oppo reno 4lite telefonuma 3 gün önce güncelleme geldi. Coloros11 güncellemesi. Güncellemeye korkuyorum herkes şarjı hemen bitiyor falan yazmış. Güncelleyen var mı bilgi verebilir mi?

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben telefonu aldığımda Color OS 11 ve Android 11 yüklü geldi, Ocak 5'te 487 mb civarı bir güncelleme geldi, yükledim, şarj sorunum falan yoktu, bazı problemler yaşadım ama memnun sayılırdım, dün 405 mb'lik bi güncelleme geldi, onu yüklediğime pişman oldum, telefon takılmaya başladı, programlar çalışmaz oldu, şarjımda 2-3 dakikada bir %1 azalır oldu, zamanla ya da yeni güncellemeyle düzelir mi bilmiyorum, başka yükleyen arkadaşlar da var onlar da sorun yaşamamış, yani ben Son güncellemeye kadar Color Os 11 ve Android 11 konusunda ciddi sorun yaşamamıştım. Ben de ne olduysa dünkü güncellemeyle oldu..

Upvote 0

vitabrevisbm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben telefonu aldığımda Color OS 11 ve Android 11 yüklü geldi, Ocak 5'te 487 mb civarı bir güncelleme geldi, yükledim, şarj sorunum falan yoktu, bazı problemler yaşadım ama memnun sayılırdım, dün 405 mb'lik bi güncelleme geldi, onu yüklediğime pişman oldum, telefon takılmaya başladı, programlar çalışmaz oldu, şarjımda 2-3 dakikada bir %1 azalır oldu, zamanla ya da yeni güncellemeyle düzelir mi bilmiyorum, başka yükleyen arkadaşlar da var onlar da sorun yaşamamış, yani ben Son güncellemeye kadar Color Os 11 ve Android 11 konusunda ciddi sorun yaşamamıştım. Ben de ne olduysa dünkü güncellemeyle oldu..
Güncelleme sonrası format attın mı

Upvote 0

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Fortmat atın demedim fortmat attın mı dedim okumayı öğren kardeşim boş boş konuşma
Ekrem28 de benim gibi her sorunda format at, format attın mı denilmesinden bıkmış anlaşılan, forumdaki tüm "sorun" başlıklı konularda format at deniliyor . evet ben format attım ama çözüm olmadı, bildirim gelmeme sorununda, tam ekran olmama sorununda, ekran parlaklağı vs gibi yaşadığım sorunlarda da format işe yaramamıştı, 3 ay olmadı telefonu alalı 7 ya da 8 kez format gördü.. Emanet telefon gibi hiç bir özelleştirme yapamıyorum bu sayede :)
Ama kendi tercihimdi oppo almak, kimse silah zoruyla aldırmadı, kimseye birşey deme hakkımız yok bu nedenle, bu da bana ders olsun..

Upvote 0

Alaaddinindolmuşu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Birkaç gün önce bana da gelmişti güncelleme. Hatta ben de tıpkı sizin gibi endişe duymuştum güncelleme yapmadan önce. Fakat sonrasında güncellemeyi gerçekleştirdim. Bugün 4. gün ve ne şarj süresi ile ilgili bir sorun yaşadım ne de ısınma problemi. Şu an için gayet güzel.

Upvote 0

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Son guncelleme ile telefon şarj konusundna daha iyi oldu bence

Upvote 0

vitabrevisbm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Birkaç gün önce bana da gelmişti güncelleme. Hatta ben de tıpkı sizin gibi endişe duymuştum güncelleme yapmadan önce. Fakat sonrasında güncellemeyi gerçekleştirdim. Bugün 4. gün ve ne şarj süresi ile ilgili bir sorun yaşadım ne de ısınma problemi. Şu an için gayet güzel.
Hala sıkıntı yok mu şu an acaba?

Upvote 0