Oppo Reno 4 Lite Wild Rift Sorunu

alican288

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Vmoss kursak inşallah bir duzelirde oynarız eşimin telefonunu ele geçirdim her gün kavga ediyoruz oyunu oynamak için ,

Raşit

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Oppo A9 kulanıyorum güncelleme geldi şarjı artık beni 1 gün bile idare etmiyor böyle saçmalık olmaz bence Tüzeltmelerini acilen rica ediyorum
Mesajlar birleştirildi:

Oppo A9 kulanıyorum güncelleme geldi şarjı artık beni 1 gün bile idare etmiyor böyle saçmalık olmaz bence düzeltmelerini acilen rica ediyorum

notag61

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Vmos Reno 4 Lite da çalışmıyor x8 dede malesef aynı hatayı alıyorsun wildrift hiç bir şekilde girmiyor malesef her şeyi denedim hala daha deniyorum eğer güncelleme gelmeden çözebilirsem konusunu açıcam şimdilik malesef bekliyoruz

İzzetOguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Wmos pro yada X8 sandbox kurun öyle oynayın bir oyuniçin telefona kızmayın.
İnternetten araştırın biraz.
Verdiğin cevap yardım amaçlı ama "araştırın ve bir oyun için kızmayın" bu mesajlar alakasız.
İnsanlar belli bir miktar biriktirip yada elindeki cihazını iyileştirmek için bu cihazları satın alıyor.
Oppo gibi her yerde boy boy reklamı dönen ve hangi teknoloji mağazasına gidersen git ilk onerilen cihazlardan biri böyle bir marka olarak bir çözüm üretmek veya bir bilgi paylasip kullanıcıyı yumuşatmak zor olmamalı.
Kullanıcı başına gelen sorunları kendi araştırıp çözmeye calisacaksa güncelleme vermelerine hiç gerek yok ozaman insanlar 2 ay gibi bir süreden bahsediyor ortada ne bir bilgi ne bir güncelleme var.
Bence yorum yaparken daha empatiyle yaklaşmalı milyar paraların verildiği cihazlar için kullanıcı çözüm üretmemeli.

Raşit

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Oppo A9 kulanıyorum güncelleme geldi şarjı artık beni 1 gün bile idare etmiyor böyle saçmalık olmaz bence Tüzeltmelerini acilen rica ediyorum
Mesajlar birleştirildi:

Oppo A9 kulanıyorum güncelleme geldi şarjı artık beni 1 gün bile idare etmiyor böyle saçmalık olmaz bence düzeltmelerini acilen rica ediyorum
Bende şuan aynı sorunu yaşıyorum gerçekten

ALPER ERDİL

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Buradaki adminler olsun , yetkililer olsun alayı şakşakcı . Geçen birtanesi de yazılım işlerini siz kolay mı sanıyorsunuz falan diyor adminde onu begeniyordu :D Wmos x8 sandbox kurunca şarj problemi de cozulcek mi ? Oyunu da çözmüyor yalan söylüyor arkadaş . Bunlarin derdi oppoya laf gelmesin aman suradakileri idare edelim falan . Biriside çıkıp demiyor ki eleştirileriniz de olsun , soylemlerinizde haklısınız bu problemler var . Biz yetkili merci ile görüştük su zaman şu tarih çözülecek yok . Bide dalga gecer gibi cevaplar yukardan yukardan . Yediğiniz para haram zehir zıkkım olsun

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:
Merhabalar, biz programları yapan yazılım yapan kişiler değiliz bunları oppo yapar, aksine size yardımcı olmaya çalışıyoruz kimseye yaranmaya amacımız yok ,eleştiri olabilir kimse eleştiriye hayır demez yapıcı olduğu sürece, lakin benim bu" yazılımım yok nerde hemen istiyorum gibi" ama elde olmayan bişeyi istemek abaste iştikaldir ayrıca bizde insanlarız,bazı fedakarlık yaparak size yazıyoruz. kimseye tepeden aşağıdan bakma gibi insanlık dışı bir davranış olamaz burası ortak paylaşımlarda bulunduğumuz destekleriniz ile büyüyen ve daha iyisini yapmaya çalıştığımız bir platform.
Tüm yanlış anlaşılmalar ve anlık sıkıntılar olmuşsa yoğunluğumuza verin der iyi forumlar dilerim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar, biz programları yapan yazılım yapan kişiler değiliz bunları oppo yapar, aksine size yardımcı olmaya çalışıyoruz kimseye yaranmaya amacımız yok ,eleştiri olabilir kimse eleştiriye hayır demez yapıcı olduğu sürece, lakin benim bu" yazılımım yok nerde hemen istiyorum gibi" ama elde olmayan bişeyi istemek abaste iştikaldir ayrıca bizde insanlarız,bazı fedakarlık yaparak size yazıyoruz. kimseye tepeden aşağıdan bakma gibi insanlık dışı bir davranış olamaz burası ortak paylaşımlarda bulunduğumuz destekleriniz ile büyüyen ve daha iyisini yapmaya çalıştığımız bir platform.
Tüm yanlış anlaşılmalar ve anlık sıkıntılar olmuşsa yoğunluğumuza verin der iyi forumlar dilerim.
Biz para almıyoruz hiçbir merciden para almıyoruz, o yüzden yediğimiz para diye de bişey yok, rahat olun.ama en iyi şekilde fedakarlık yaparak size yardımcı olan kişiler mevcut.