Çözüldü oppo reno 4 pro tak sesi

kaptan38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
hayırlı günler arkadaşlar telefonun ekranı kapalıyken hoperlerden tak diye bir ses geliyor. Neden kaynaklı acaba çözümü var mı

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
hayırlı günler arkadaşlar format sonrası 3 gündür ses yok büyük ihtimalle apk den kaynaklı
Bu arada şarj sorunu için bir güncelleme gelmesi lazım gibi reno4 pro ya telefonu alalı 1 ay olmadı bu kadar hızlı bitmesini beklemiyordm şarjın
Şarjın yeni gelen güncelleme ile biraz hızlı bitmesi normal, diğer markalarda da yaşanıyor, zamanla düzelir arkaplanda güncelleme çalışmaları devam ediyor olabilir, mutlaka pil optimizasyonu için yeni bir güncelleme verereklerdir.

Upvote 0

kaptan38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Şarjın yeni gelen güncelleme ile biraz hızlı bitmesi normal, diğer markalarda da yaşanıyor, zamanla düzelir arkaplanda güncelleme çalışmaları devam ediyor olabilir, mutlaka pil optimizasyonu için yeni bir güncelleme verereklerdir.
İnterneti kapattım denedim yine aynı ses geliyor maalesef. Güncelleme kesin gelmesi lazım şarj baya baya sıkıntı olmaya başladı

Upvote 0

kaptan38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Oppo müşteri hizmetleriyle konuştum telefonu garantiye gömderiyorum ve birebir değişim isteyeceğim. İnşALLAH kabul ederler

Upvote 0