Yardım Oppo Reno 4 Pro

Tılsım

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhaba. Oppo reno 4 pro telefonum ile bugün 3. Günüm. Telefon güzel ancak şarjı hiç gitmiyor.İlk kullanımdan dolayı mı böyle bilmiyorum. Bu durumda olan var mı? 3 günlük telefonun şarjı 1 gün gitmez mi ? Aldığıma pişman olmak üzereyim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Tılsım

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Söylediğiniz uygulamayı yükledim tahmini verilerine göre yüzde yüz şarj ile 5 saat ekran açıklığı görebilecek. Bu da çok az bence. Ekran parlaklığı kısık, düzenli olarak ayarlardan pile girip güç tasarrufu yaptırıyorum pil tüketen uygulamalar kapanıyor böylece. Buna rağmen böyle. Yani bu telefon 5 saat ekran açıklığı ile gider 1 günü ancak geçirir normaldede diyor olsanız aldığıma pişman olmakla kalıp mecbur kullanmaya devam edicektim. Ama sizlerin telefonu böyle değilse o zaman malesef 3 günlük telefonum servise gitmek zorunda.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-05-06-06-04-58.jpg
    Screenshot_2021-06-05-06-06-04-58.jpg
    513.4 KB · Görüntüleme: 24
Upvote 0

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Accubattery uygulamasında zamanla birlikte pilin ne olduğunu öğrenir en az 1 hafta olduğunu biliyorum bende 10saat 4 dk yazıyor yani istiyorsanız gönderin eğer geri iade varsa bence iade edin aynı fiyata çok daha iyi telefonlar var bataryası iyi normalde ama mi 10t veya poco f2 pro olur o tarz telefonlar öneririm bende pişman oldum normalde güzel telefon ancak aynı fiyata çok daha iyileri varken gidip bunu almışım neyse artık inşallah iade edebilirsiniz

Upvote 0

Kurtuluş

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhaba. Oppo reno 4 pro telefonum ile bugün 3. Günüm. Telefon güzel ancak şarjı hiç gitmiyor.İlk kullanımdan dolayı mı böyle bilmiyorum. Bu durumda olan var mı? 3 günlük telefonun şarjı 1 gün gitmez mi ? Aldığıma pişman olmak üzereyim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Tüm güncellemelerini yap sonra hard reset at .
Güncelleme bittekten sonra indirdigin uygulamaların optimizasyon kartını yap arka planda kullanılması izinlerini kapat .

Bendede aynı problem olmuştu şimdi 12 saat ekran süresi alıyorum .

Sadece YouTube kullandigimda 15 saate kadar çıkıyor ekran süresi.
Mesajlar birleştirildi:

Tüm güncellemelerini yap sonra hard reset at .
Güncelleme bittekten sonra indirdigin uygulamaların optimizasyon kartını yap arka planda kullanılması izinlerini kapat .

Bendede aynı problem olmuştu şimdi 12 saat ekran süresi alıyorum .

Sadece YouTube kullandigimda 15 saate kadar çıkıyor ekran süresi.
Ek olarakta telefona batary gibi vs ugulamaları indirme sadece telefona zarar verirsin.

Upvote 0