Yardım Oppo Reno 5 Lite Ekran Süresi

İbrahimmm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Arkadaşlar Oppo Reno 5 Lite Cihazını Yeni Aldım 5 Gün oluyor.Ama YouTube da cihaz tanıtımı yapan kişilerin dediği gibi değil sanki pil tüketimi fazla yapıyor yoğun kullanımda oyun oynarsam açık kalma süresi 6.30 saat sadece sosyla medya youtube filan kullanırsam 7.25 saat gibi süre alıyorum normal mi napmam lazım yada yazılımla düzelir mi
Screenshot_2021-10-27-15-07-11-05_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg
Screenshot_2021-10-27-15-07-11-05_b7ff6dd0e181029d8492f0876df908d6.jpg

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Sadece sosyal medya ve Watsap YouTube kullanırsam %19 da 8 saati buluyor normalde%20 altına düşür memeye çalışıyorum
Düşşsün bir şey olmazda fazla düşürmemeye çalışın 10da olur 5 de olur bir sıkıntı göremedim ben 2 senedir kullanıyorum desemde Anneme verdim telefonu gerçi... değerler iyi sizin. dediğim gbi 3 saat denemeleri falan yapın birde sanırım pekde değişim olmaz rahat kullanım sunar

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ve birde bişi sorucam cihazda eis mevcut ana kamerada güzel çalışıyor ama geniş açı videolarda çok titriyor yazılımla bu sorun çözülürmü
Oppo'nun geniş açı konusunda kendini geliştirmesi lazım. Yazılım güncellemeleri ile bu geliştirmeler yapılabilir ama çok model var ve her model farklı bir sorun ortaya çıkarıyor. Çoğunlukla bu sorunları düzeltmekle uğraşıyorlar.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Düşşsün bir şey olmazda fazla düşürmemeye çalışın 10da olur 5 de olur bir sıkıntı göremedim ben 2 senedir kullanıyorum desemde Anneme verdim telefonu gerçi... değerler iyi sizin. dediğim gbi 3 saat denemeleri falan yapın birde sanırım pekde değişim olmaz rahat kullanım sunar
İyi de bu telefon nisan 2021 de piyasaya çıktı nasıl 2 yıldır kullanıyorsunuz

Upvote 0

İbrahimmm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Oppo'nun geniş açı konusunda kendini geliştirmesi lazım. Yazılım güncellemeleri ile bu geliştirmeler yapılabilir ama çok model var ve her model farklı bir sorun ortaya çıkarıyor. Çoğunlukla bu sorunları düzeltmekle uğraşıyorlar.
Evet hocamm artık geniş açılı videolar çekiyor insanlar ki eis desteği mevcut ama geniş açı da felâket titriyor inşallah bu olayı yazılımla çözerler yeni cihaz çünkü
Mesajlar birleştirildi:

Tamamdır hocam teşekkür ederim

Upvote 0