İpucu Oppo reno 8

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Markanın saçma politikası mı? Ülke telefonları getirtiyor Şirket politikası değil. Türkiye pazarından çekilecekler zaten, çok duramadılar kısıtlamalar yüzünden.
Ülke telefonları getiriyor derken? Ülke sipariş mi veriyor yani? Güldürmeyin lütfen. Oppo Türkiye pazarını çok önemsemediği için zaten orta segment cihazlarla doldurup amiral gemileri böyle geç geç getiriyor veya hiç getirmiyor.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
tamamdır soyle yapalım ozaman benim cevaplarıma deryadenız katılmıyorsa yazmasın konu kapansın bitsin.
Karşı tarafa laf atıyorsunuz sonrada deryadeniz katılmasın cevaplarıma diyorsunuz bu biraz tezat olmadı mı?
bu son uyarım siz anladınız demek istediğimi daha fazla uzatmanın anlamı yok.

Tekrar ediyorum herkes her yere saygı ve terbiye çerçevesinde cevap yazabilir fikir yorum beyan edebilir kimse kimseyi kısıtlayamaz, o bana yazmasın şu yazabilir diye bir durum söz konusu değildir.

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Arının yuvasına çomağı sok arıyı kızdır sonra de ki bu arı bana sokmasın yok öyle bi dünya

14Mert14

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Kaba dil kullanımı
Arının yuvasına çomağı sok arıyı kızdır sonra de ki bu arı bana sokmasın yok öyle bi dünya
nasıl dünya varmiş kimsiniz siz hayirdir dikkat edinde comak size girmesin .d
Mesajlar birleştirildi:

i
Karşı tarafa laf atıyorsunuz sonrada deryadeniz katılmasın cevaplarıma diyorsunuz bu biraz tezat olmadı mı?
bu son uyarım siz anladınız demek istediğimi daha fazla uzatmanın anlamı yok.

Tekrar ediyorum herkes her yere saygı ve terbiye çerçevesinde cevap yazabilir fikir yorum beyan edebilir kimse kimseyi kısıtlayamaz, o bana yazmasın şu yazabilir diye bir durum söz konusu değildir.
insallah geregini yaparsiniz ne diyim artik

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Forum değil çocuk parkı mübarek:mad: Yeterin daa..
Çoluk çocuk dolmazsa evet güzel forum. İlk katıldığım zaman gayet nezih bir ortamdı fakat bir yerden sonra tahmmül kalmıyor. Boş konuşan insanlar olduğu müddetçe böyle tartışmalar kaçınılmaz... Herkese iyi forumlar, kapatalım konuyu ben kimin ne olduğunu gayet iyi çözdüm güzel bir tecrübe oldu benim için, emeği geçenlere teşekkürler :D

teomanonal

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Çoluk çocuk dolmazsa evet güzel forum. İlk katıldığım zaman gayet nezih bir ortamdı fakat bir yerden sonra tahmmül kalmıyor. Boş konuşan insanlar olduğu müddetçe böyle tartışmalar kaçınılmaz... Herkese iyi forumlar, kapatalım konuyu ben kimin ne olduğunu gayet iyi çözdüm güzel bir tecrübe oldu benim için, emeği geçenlere teşekkürler :D
Bence de uzatmaya gerek yok, zaten hepi topu forumda yazan 5-6 kişi ya var ya yok. Onların da yarısı tartışmaya katılmış. Belli ki buradan bir İngiliz geçmiş ;):)

Son düzenleme: