OPPO Reno için tema

Minusmine

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
OPPO Reno için tema

Neleri değiştiriyor:
1. Çevirici
2. Ayarlar
3. Simgeler ve duvar kağıdı
4. Dosya yöneticisi
5. Mesajlar
6. Bildirim çubuğunda Hızlı erişim simgeleri
7. Durum çubuğu simgeleri

Nasıl uygulanır:
  1. Tema Mağazası v6.1: Dosya yöneticisinden tema dosyasına tıklamanız yeterlidir ve yeniden başlatın. Yeniden başlattıktan sonra tema yöneticisi açılmadan zorla durdurun.
  2. Tema Mağazası v5.0: Tema dosyasını kök dizine yerleştirin ve tıklayın ardından Tema Mağazası açılacak, ancak uygulamak için herhangi bir düğme olmayacak. Geri tıkla ve tema temalarım bölümünde gösterilecek ... oradan uygulayın.
Cihazı yeniden başlatın ve tema yöneticisi açılmadan zorla durdurun.

İndirme linki:
Mesajlar birleştirildi:

Merhaba yeniden başlatmadan sonra tema yöneticisini kaldırmamız gerektiğini yazmışsınız fakat benim telefonumda öyle bir şey yok telefonum oppo reno Z her şeyi yaptım uygulamalar kısmında mağaza mevcut ama calistiramiyorum diğer işlemi durduramadığım için acil cevap verirseniz memnun olurum teşekkür ederim

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Mesajlar birleştirildi:

Merhaba yeniden başlatmadan sonra tema yöneticisini kaldırmamız gerektiğini yazmışsınız fakat benim telefonumda öyle bir şey yok telefonum oppo reno Z her şeyi yaptım uygulamalar kısmında mağaza mevcut ama calistiramiyorum diğer işlemi durduramadığım için acil cevap verirseniz memnun olurum teşekkür ederim
Öyle bir şey yok derken ne yok tam olarak telefonunuzda?

Minusmine

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Öyle bir şey yok derken ne yok tam olarak telefonunuzda?

Tema yöneticisi isimli bir şey yok o yüzden durduramıyorum
Mesajlar birleştirildi:

Yaptığım işlemler şu : APK indirdim üzerine tıkladım yeniden başlattım durdurmak için uygulama yöneticisine girdim ama tema yöneticisi olmadığı için durduramadım uygulama yöneticisinde tema mağazası inmiş fakat çalıştıramıyorum bir de bu işlemleri yaptığım için orijinalliğini bozmus olur muyum telefonun ya da bir sıkıntı çıkar mı

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Mesajlar birleştirildi:

Yaptığım işlemler şu : APK indirdim üzerine tıkladım yeniden başlattım durdurmak için uygulama yöneticisine girdim ama tema yöneticisi olmadığı için durduramadım uygulama yöneticisinde tema mağazası inmiş fakat çalıştıramıyorum bir de bu işlemleri yaptığım için orijinalliğini bozmus olur muyum telefonun ya da bir sıkıntı çıkar mı
Hayır garanti dışı kalma, orjinalliğinin bozulması gibi bir durum söz konusu değil. Forumdan tema mağazası apk dosyasını indirip yapın tüm işlemleri.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
@Minusmine Forumdaki Tema Mağazası APK dosyasını indirdiniz mi?

Minusmine

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
İşlemleri yaptım açılmıyor tekrar denerim sorun değil fakat durdurulması gereken dosya/ uygulama bende ismi farklı olabilir mi çünkü tema yöneticisi diye bişey yok bende tekrar teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğiniz için

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
İşlemleri yaptım açılmıyor tekrar denerim sorun değil fakat durdurulması gereken dosya/ uygulama bende ismi farklı olabilir mi çünkü tema yöneticisi diye bişey yok bende tekrar teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğiniz için
Forumdaki OPPO Temaları bölümünden cihazınıza uygun Tema Mağazası APK Dosyası'nı indirin. Konularda nasıl yapılacağı anlatılıyor. Daha sonra bu temayı yüklemeye çalışın.