• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo Reno2 Z On Display

qomiq

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İyi günler,

Bu cihazda Samsung gibi Always On Display özelliği var mı? Ben bulamadım.

Teşekkürler.

Reklam

Webmaster

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
Ayarlar > Ekran & Parlaklık > Kapalı Ekran Saati ayarlarına giderek açabilirsiniz.

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Ayarlar > Ekran & Parlaklık > Kapalı Ekran Saati ayarlarına giderek açabilirsiniz.
Hocam merak ettiğim bir konu var. Ben A5 2020 kullanıyorum IPS ekran. Play Store'da Always On Display var ama düzensiz çalışıyor. Mesela Oppo reno 2Z'nin nette portlanmış On Display'ını bulabilir miyiz? Bulursakta yükleyebilir miyiz?

asK

Site Kurucusu
Yetkili
Kurucu
Admin
Hocam merak ettiğim bir konu var. Ben A5 2020 kullanıyorum IPS ekran. Play Store'da Always On Display var ama düzensiz çalışıyor. Mesela Oppo reno 2Z'nin nette portlanmış On Display'ını bulabilir miyiz? Bulursakta yükleyebilir miyiz?
Play store'da olan AOD farklı, telefonun kendinde olan farklı. Portlayıp yüklemek kolay iş değil, yapan adam zaten Play Store'a koymuş :)

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Play store'da olan AOD farklı, telefonun kendinde olan farklı. Portlayıp yüklemek kolay iş değil, yapan adam zaten Play Store'a koymuş :)
Anladım hocam. Bende öyle düşündüm ama bir miktar umut işte :D. Samsung'u kolay kolay sevmem ama şu klavye ve AOD'U bir başka. Portlanmış klavyesinide bulamadım ufak miktar sinirlendim :D. Yine de cevabınız için sağolun hocam.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Reno 2Z
Portlama işini yaparımda telefonu rootlamaya kıyamadım :( .. Apk olarak çıkarabilirim isterseniz Xplore ile systemden normal portlayabilirsiniz çalışırmı bilemem diğer telefonlarda.

asK

Site Kurucusu
Yetkili
Kurucu
Admin
Portlama işini yaparımda telefonu rootlamaya kıyamadım :( .. Apk olarak çıkarabilirim isterseniz Xplore ile systemden normal portlayabilirsiniz çalışırmı bilemem diğer telefonlarda.
Denemeye değer bence :) Yabancıların apklarını kullanmaktansa bizden birinin uygulamasını kullanmayı tercih ederiz. Yaparsanız pm ile bana ulaşın.