Oppo Reno2 Z On Display

qomiq

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İyi günler,

Bu cihazda Samsung gibi Always On Display özelliği var mı? Ben bulamadım.

Teşekkürler.

Webmaster

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Ayarlar > Ekran & Parlaklık > Kapalı Ekran Saati ayarlarına giderek açabilirsiniz.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Hocam merak ettiğim bir konu var. Ben A5 2020 kullanıyorum IPS ekran. Play Store'da Always On Display var ama düzensiz çalışıyor. Mesela Oppo reno 2Z'nin nette portlanmış On Display'ını bulabilir miyiz? Bulursakta yükleyebilir miyiz?
Play store'da olan AOD farklı, telefonun kendinde olan farklı. Portlayıp yüklemek kolay iş değil, yapan adam zaten Play Store'a koymuş :)

Sergüzeşt

Aktif Üye
Banlandı
Play store'da olan AOD farklı, telefonun kendinde olan farklı. Portlayıp yüklemek kolay iş değil, yapan adam zaten Play Store'a koymuş :)
Anladım hocam. Bende öyle düşündüm ama bir miktar umut işte :D. Samsung'u kolay kolay sevmem ama şu klavye ve AOD'U bir başka. Portlanmış klavyesinide bulamadım ufak miktar sinirlendim :D. Yine de cevabınız için sağolun hocam.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Portlama işini yaparımda telefonu rootlamaya kıyamadım :( .. Apk olarak çıkarabilirim isterseniz Xplore ile systemden normal portlayabilirsiniz çalışırmı bilemem diğer telefonlarda.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Portlama işini yaparımda telefonu rootlamaya kıyamadım :( .. Apk olarak çıkarabilirim isterseniz Xplore ile systemden normal portlayabilirsiniz çalışırmı bilemem diğer telefonlarda.
Denemeye değer bence :) Yabancıların apklarını kullanmaktansa bizden birinin uygulamasını kullanmayı tercih ederiz. Yaparsanız pm ile bana ulaşın.