Yardım Oppo RENO2Z Hindistan Rom versiyon düşürme

alicem123

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba,

Hindistan rom yüklemek istediğimde hiç dikkat etmeden a.25 sürümünü indirmişim ve şuanda Coloros7 sürümü alamıyorum.

Telefonumun önceki sürümü a.24'dü ve ne yaptıysam eski sürüme dönderemedim.

Bunun bir çözümü var mıdır ? Yoksa a.25'in üzerine tekrar sürüm çıkar mı ? ne yapmalıyım.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

EyüpHan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba,

Hindistan rom yüklemek istediğimde hiç dikkat etmeden a.25 sürümünü indirmişim ve şuanda Coloros7 sürümü alamıyorum.

Telefonumun önceki sürümü a.24'dü ve ne yaptıysam eski sürüme dönderemedim.

Bunun bir çözümü var mıdır ? Yoksa a.25'in üzerine tekrar sürüm çıkar mı ? ne yapmalıyım.

Yardımlarınızı rica ediyorum.
Hindistan romunda coloros 7 aldıysanız geçemessiniz eğer almadıysanız aynı şekilde recovery moddan bu linkleteki yeşil yazan indir yazsından a24 e geçebilirsiniz
Mesajlar birleştirildi:

Tekrardan Türkiye rom a geçildiği söylendiği için güvenerek yaptım şuan ne coloros 7 oldu nede geri eski haline geldi stock romu yükleme olanağımız varmı acaba ?
bu linkte yeşil indir yazsından a24 sürümü türkiyeye geçebilirsiniz

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
LG de gayet kolaydi flsahtool ile 5 dk almıyordu sanırım oppoda pek kullanılmıyor
Stok rom paylaşmıyor oppo o yüzden güvenilir değil yoksa dediğiniz gibi 5 dklık iş
Mesajlar birleştirildi:

Hindistan romunda coloros 7 aldıysanız geçemessiniz eğer almadıysanız aynı şekilde recovery moddan bu linkleteki yeşil yazan indir yazsından a24 e geçebilirsiniz
Mesajlar birleştirildi:

Siz denediniz mi daha eski sürüme geçmeye izin vermiyor sizin belirtmiş olduğunuz a.24 sürümü şuan bizdeki sürüm Hint rom a.25 o yüzden geçemiyoruz.

Upvote 0

Seyfullah83

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Yüklerken hata veriyor kullandığınız sürümden düşük diye

Upvote 0

Marksman

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan romu color OS 7 kurmuştum ama yerli color OS 7 ye geçmek istiyorum nasıl bir.yol izleriz ?

Upvote 0

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
@Marksman - Türkiye için OPPO sayfasında sürüm numarası sizin şimdiki sürüm numaranızdan yüksek bir versiyon yayınlanırsa geçebilirsiniz, Hindistan ROM'una nasıl geçtiyseniz aynı yöntem kullanarak geçeceksiniz.​

Upvote 0