Oppo Reno2z Kayıt

Ssbenzin

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar telefonumun kendi uygulaması ekran kaydını kullanıyorum ama pubg mobile kayıt yaparken mikrofon veya hoparlör açtığımda uygulama kayıt yapmıyor anca hoparlör ve mikrofonu kapattığımda kayıt yapıyor bu seferde oyunun sesi ve kendi çıkardığım sesleri duyabiliyorum.Uygulamanın mikrofon özelliğini kapattığım zaman oyun içi medya seslerinide kaydetmiyor.Sorunumu anlatabildim mi bilemiyorum extra nasıl bir ayar yapmam gerekiyor ?

Limec

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Video kaydın da sorun var. Sesleri kaydetmiyor. Sesi aç deyincede ortam sesini kaydediyor. Yani herkes de var bu sorun. Coloros 7 ile umarım düzelir.

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Eğer ki mikrofonu başka bir uygulama kullanıyorsa kendi sesinizi kaydedemezsiniz. Pubg mikrofon erişimi istediği için bu işlem gerçekleştirilemiyor maalesef. Sistem sesleri kaydetmeme sebebi ise tamamen Android ile alakalı bu sorun Android 10 ile kalkıyor. Her iki uygulamada ses aktarımı olayı da çözülüyor. Eğer ki sadece ekranı kaydetmesini istiyorsanız ayarlardan "Mikrofon Seslerini Kaydet" özelliğini kapatmanız gerek.

Upvote 0