Yardım Oppo Reno2Z Senkronize Sorunu!

nur

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
G Mail hücresel verideyken eşitlemiyor! 3 Gündür uğraş veriyorum. Telefonu yeni aldım. Vatan'a götürüp sorunun nereden kaynaklandığını sordum onlarda şaşırdılar ve müşteri hizmetlerini arayın dediler. Tüm ayarlar yerli yerinde. Eski Samsung telefonumda deniyorum belki e posta da sorun vardır diye lakin alakası yok. Artık çok yoruldum buna bir çözüm istiyorum. Çözümü yoksa param geri iade edilsin. Buraya kayıt olurken dâhi manuel olarak alabildim mailimi

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
G Mail hücresel verideyken eşitlemiyor! 3 Gündür uğraş veriyorum. Telefonu yeni aldım. Vatan'a götürüp sorunun nereden kaynaklandığını sordum onlarda şaşırdılar ve müşteri hizmetlerini arayın dediler. Tüm ayarlar yerli yerinde. Eski Samsung telefonumda deniyorum belki e posta da sorun vardır diye lakin alakası yok. Artık çok yoruldum buna bir çözüm istiyorum. Çözümü yoksa param geri iade edilsin. Buraya kayıt olurken dâhi manuel olarak alabildim mailimi
Benim telefonda öyle bir sıkıntı yok ayarlara bakın yada uygulama ayarlarına yanlışlıkla mobil veri bağlantısını kapatmış yada arkplan çalışmasını yasaklamış olabilirsiniz. Ayarlardan google hesab bilgilerinden gmail eşitlemesi açıkmı ona bir bakın derim.
Olmazsa aşağıdaki yöntemleri deneyin derim.
Uygulama ayarlarına girip depolama verilerini silip sıfırlayın.
Bu yöntemlerde işe yaramazsa verilerinizi yedekleyip telefonu sıfırlayın.

Upvote 0

nur

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benim telefonda öyle bir sıkıntı yok ayarlara bakın yada uygulama ayarlarına yanlışlıkla mobil veri bağlantısını kapatmış yada arkplan çalışmasını yasaklamış olabilirsiniz. Ayarlardan google hesab bilgilerinden gmail eşitlemesi açıkmı ona bir bakın derim.
Olmazsa aşağıdaki yöntemleri deneyin derim.
Uygulama ayarlarına girip depolama verilerini silip sıfırlayın.
Bu yöntemlerde işe yaramazsa verilerinizi yedekleyip telefonu sıfırlayın.

Denemediğim ve "denemedigimiz" hiç bir şey kalmadı! Çok pişmanım bu telefonu aldığım için. Hem vaktim gitti hem param! Türk Telekom'a dahi gittim hattımda sorun var mı diye. 0 telefonu niçin sıfırlayayım ki bu ne mantıksızlık? Oppo yetkililerinden acilen bir cevap bekliyorum.

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Denemediğim ve "denemedigimiz" hiç bir şey kalmadı! Çok pişmanım bu telefonu aldığım için. Hem vaktim gitti hem param! Türk Telekom'a dahi gittim hattımda sorun var mı diye. 0 telefonu niçin sıfırlayayım ki bu ne mantıksızlık? Oppo yetkililerinden acilen bir cevap bekliyorum.
Hepsini denedinmi bunların Gmail uygulamasının resmi sürümü yoksa telefonla gelen aqua mıydı neydi o mailimi kullanıyorsunuz?

Upvote 0

aaykut422

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Soruna çözüm buldunuz mu bende de aynı sıkıntı var kurumsal maili kurdum hiç bir şekilde bildirim gelmiyor

• Beğen
Tepkiler: nur
Upvote 0

nur

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Soruna çözüm buldunuz mu bend
Mesajlar birleştirildi:

Hayır hiç bir şekilde çözüm yok! Müşteri hizmetlerini aradım sıfırlayın dediler sıfırladım. Fabrika ayarlarına döndür dediler yaptım ama sonuç =0 olmazsa garantiye gönderdin dedilerm
Bir sürü mail uygulaması denedim hepsinde de sonuç hüsran. Telefonun yazılımında bir sıkıntı olduğuna kanaat getirdim. Şimdi işin yoksa garantiye gönder. Sonra bekle dur. Oppo başıma gelen en büyük pişmanlık!!!

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Mesajlar birleştirildi:

Hayır hiç bir şekilde çözüm yok! Müşteri hizmetlerini aradım sıfırlayın dediler sıfırladım. Fabrika ayarlarına döndür dediler yaptım ama sonuç =0 olmazsa garantiye gönderdin dedilerm
Bir sürü mail uygulaması denedim hepsinde de sonuç hüsran. Telefonun yazılımında bir sıkıntı olduğuna kanaat getirdim. Şimdi işin yoksa garantiye gönder. Sonra bekle dur. Oppo başıma gelen en büyük pişmanlık!!!
Sorunuz için üzüldüm... bende herhangi bir sıkıntı yok gmail de :/

Upvote 0

Webmaster

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Yazılımsal sorun gibi görünüyor, bazı kişilerde normal olup sizde senkronizesinin bozuk olması garip bir durum. Servise yollamanız en iyisi olacaktır.

Upvote 0

Hasan1667

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Biride kalkıp demiyor bu tlf un neden sar değeri bu kadar yüksek opponun tlf lari herşeyiyle taktire sayan lakin bu sar değerlerini acilen düşürmeleri gerekli günümüz dünyasında bireyler tlf lari elinden düşürmüyor 1.4 lük değer çok çok fazla oyleki 3 senede cilt kanseri habercisi bir tlf bu denli radyasyon yaymamalı sırf bu yüzden begendigim oppo reno 2z yi alamıyorum samsung da sar değerleri 0.4 iken kapıda 1.4 olması dehşet verici samsung un neredeyse 4 kati şimdi biri kalkıp diyecek yok avrupada ve abd nin vermiş olduğu değerlerin altında sorun olmaz diye ama oluyor avrupa ve abd insanları bizim 7/24 tlf la vakit geçirmiyor huwaide de basta bu değerler çok yüksekti lakin onlarda müşterilerin taleplerine kulak verip yarı yarıya indirdi sizden de böyle bir hamle bekliyoruz keza telefonlarınız 10 numara onlara soynelecek laf yok

Upvote 0

mars_07

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Google güvenlik te çift doğrulama ve onaylama açıksa yeni telefonu güvenlik den kabul etmez. Pc den google güvenlik ayarlara girin ve çift doğrulamayı kaldırın. Telefonuzdan tekrar girdiğiniz de gmail hesabına bağlanan Pc den güvenlikten cihazları takip edin ve onaylayın. Sorun çözülmez se telefondan ayarlardan hesaplar dan o gmail hesabınızı kaldırın telefonu aç kapa yapın ve tekrar o gmailli telefonuza tanıtın. Hesaplardan google den o hesabı sekronize edin ilkin de hemen tümünü etmez kademe kademe google hizmetleri açılır ve tekrar gmail girin... Pc den de bağlı cihazları takip edin.

Upvote 0