Yardım Oppo Reno4 Klavye Kullanılırken Uygulamalar Kapanıyor

GorkemOzkul

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum. Cihazı alalı bugün 3. Gün. Hepsiburada üzerinde Oppo Renk4 128 gb telefon aldim. Şuanda yazarken bile sıkıntı yaşıyorum. Arkadaşlar bu sıkıntıyı yaşayan varsa ve çözümüne ulaştıysa yardım rica ediyorum. Yaşadığım sorunu anlatmak istiyorum. İlk gün arada oluyordu ama git gide artmaya başladı. Klayveyi kullandığım her uygulamada; uygulama kapanıyor ve art alana atıyor. Arka plandaki uygulamalara girip tikladigimda devam edebiliyorum. Bugün de bazen uygulama kapanmıyor anca klavye yi herhangi bir uygulamada kullandığımda bu seferde klavye kapanıyor. Yani klavye kullanimdayken ya uygulama ya da klavye kapanıyor. Çağrı merkezi ile de görüştüm telefonu sıfırlama mı ya da fabrika ayarlarına döndürmemi istediler. Yaptım ancak sorun devam ediyor. Sorunun yazılımsal olduğu ortada. Ancak bunun için sıfır ve henüz 3 günlük cihazı servise vermeyi de mantıklı bulmuyorum. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar da var ise yardım talep ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef klavye değiştirsem de sorun devam ediyor. Birkaç gün daha tecrübe edicem ve sonrasında mecburen servise götürücem. 4 günlük cihazı servise göndermek hiç istemediğim bir durum olsa da başka da çarem yok gibi görünüyor.
Müşteri hizmetleri arayınız size ne yapmanız konusunda yardımcı olacaklardır.
Müşteri hizmetleri :08504336776

Hard reset denemenizi tavsiye ederim sonra servis olayını düşünün derim ,ama yinede karar sizin.

Upvote 0

GorkemOzkul

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Müşteri hizmetleri arayınız size ne yapmanız konusunda yardımcı olacaklardır.
Müşteri hizmetleri :08504336776

Hard reset denemenizi tavsiye ederim sonra servis olayını düşünün derim ,ama yinede karar sizin.
Onu da yapicam zaten tek seçenek o kaldı maalesef. Dün görüştüm zaten kendileriyle. Sıfırlama yaptırdılar ve sorun devam etti. Onlar da servise götürmem gerektiğini söylediler. Biraz daha tecrübe edicem. Sorun artarsa hard reset yapıcam. Umarım sorun çözülür ve servise gerek kalmaz. Sizlere de ilgi alakanız ve yorumlarınız dan dolayı teşekkür ederim...

Upvote 0

GorkemOzkul

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Bence iade etmeyi deneyin, daha şimdiden servis yolu görmesin.
Kardeşim düşüncene kesinlikle katılıyorum. Mesela şuan sana yazarken klavye kafayı yiyor :) Kullanamadiktan sonra cihazı yapacak bişey kalmıyor ki. Yazılımsal bir problem var kesin yani
Mesajlar birleştirildi:

Kardeşim düşüncene kesinlikle katılıyorum. Mesela şuan sana yazarken klavye kafayı yiyor :) Kullanamadiktan sonra cihazı yapacak bişey kalmıyor ki. Yazılımsal bir problem var kesin gani
İade için de uğraştım kardeşim. Elektronik ürün olduğu için önce servis ayağı diyorlar. Servis karar veriyor yani herşeye. İade edemiyorsun

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Onu da yapicam zaten tek seçenek o kaldı maalesef. Dün görüştüm zaten kendileriyle. Sıfırlama yaptırdılar ve sorun devam etti. Onlar da servise götürmem gerektiğini söylediler. Biraz daha tecrübe edicem. Sorun artarsa hard reset yapıcam. Umarım sorun çözülür ve servise gerek kalmaz. Sizlere de ilgi alakanız ve yorumlarınız dan dolayı teşekkür ederim...
Rica ederim.

Upvote 0

eylemguzeli

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum. Cihazı alalı bugün 3. Gün. Hepsiburada üzerinde Oppo Renk4 128 gb telefon aldim. Şuanda yazarken bile sıkıntı yaşıyorum. Arkadaşlar bu sıkıntıyı yaşayan varsa ve çözümüne ulaştıysa yardım rica ediyorum. Yaşadığım sorunu anlatmak istiyorum. İlk gün arada oluyordu ama git gide artmaya başladı. Klayveyi kullandığım her uygulamada; uygulama kapanıyor ve art alana atıyor. Arka plandaki uygulamalara girip tikladigimda devam edebiliyorum. Bugün de bazen uygulama kapanmıyor anca klavye yi herhangi bir uygulamada kullandığımda bu seferde klavye kapanıyor. Yani klavye kullanimdayken ya uygulama ya da klavye kapanıyor. Çağrı merkezi ile de görüştüm telefonu sıfırlama mı ya da fabrika ayarlarına döndürmemi istediler. Yaptım ancak sorun devam ediyor. Sorunun yazılımsal olduğu ortada. Ancak bunun için sıfır ve henüz 3 günlük cihazı servise vermeyi de mantıklı bulmuyorum. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar da var ise yardım talep ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum...
Telefonu ben de kısa bir süre önce aldım. Bahsettiğiniz sorunların aynısını ben de yaşıyorum, hem de telefonu açtığım ilk andan beri :( Nasıl hallettiniz acaba ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Upvote 0