• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Yardım Oppo Reno4 Lite Oyun FPS Sorunu

Fzt.ogi

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo reno4 Lite 60 Hz vermesine rağmen oyun esnasında Max 30 FPS alıyor. Pubg vs oyun oynayinca bir süre sonra ekran donup uygulamayı kapatıyor Sistem Optimizasyonu yapılmalı
pilden sonra en fazla sıkıntı bu

Reklam

Elif

Kategori Moderatörü
Forum Ekibi
Kategori Moderatörü
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno4 Lite 60 Hz vermesine rağmen oyun esnasında Max 30 FPS alıyor. Pubg vs oyun oynayinca bir süre sonra ekran donup uygulamayı kapatıyor Sistem Optimizasyonu yapılmalı
Oyun alanında, yarış modunda oynayınız.

Upvote 0

Enestr571

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
A15
Selamin aleykum efendim eger pubg mobile fps dusuk ise gfx tool uygulamasini indirip performansinizi duzeltebilirsiniz daha fazla bilgi icin

Upvote 0

Fzt.ogi

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Selamin aleykum efendim eger pubg mobile fps dusuk ise gfx tool uygulamasini indirip performansinizi duzeltebilirsiniz daha fazla bilgi icin

Çözüm değildir Gfx tool ve configler oyundan atıyor telefonu aşırı yoruyor
Mesajlar birleştirildi:

Oyun alanında, yarış modunda oynayınız.
Telefon Max 30 FPS veriyor özellikleri aktif ettiğim halde

Upvote 0

Burhan Caner

Yazar Üye
Üye
Cihaz
AX7
Merhaba,

Telefonunuzun 60Hz ekrana sahip olması oyunlar içinde 60 FPS alacağınız anlamına gelmez. Oynadığınız oyuna bağlı bir durum. PUBG gibi işlemciyi fazla zorlayan oyunlar oynuyorsanız 60 FPS almanız için iyi bir telefonunuzun olması gerekli.

OPPO telefonlarda bulunan Oyun Alanı'nı kullanarak oyun içinde akıcılığı biraz da olsa arttırabilirsiniz.

Upvote 0