Oppo telefonlar için kılıf tavsiyeleri

W

wittroc

Guest
Kılıfsız hissiyatı çok hoş telefonun ama bir düşse kesinlikle büyük hasar alacağını garanti ederim. Ve cihazın arka camında'da herhangi bir koruma, ekranda olduğu gibi Gorilla Glass 5 sertfikası yok. O yüzden kılıfsız kullanacak kadar zengin değiliz :D
Ben de var sanıyordum ama o Reno 2 içinmiş. O yüzden kılıf şart.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Her zaman kılıf ve telefon aksesuarları satın almaya gittiğim bir kaç yer var orada telefona uygun 1 tane bile kılıf bulamadım koruyucu camda yoktu dün tekrar uğradım baktım ellerine gelmiş 3 tane birden aldım :D :D

Ekli dosyalar

• IMG20200503201227.jpg
    IMG20200503201227.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 46

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Kılıfsız hissiyatı çok hoş telefonun ama bir düşse kesinlikle büyük hasar alacağını garanti ederim. Ve cihazın arka camında'da herhangi bir koruma, ekranda olduğu gibi Gorilla Glass 5 sertfikası yok. O yüzden kılıfsız kullanacak kadar zengin değiliz :D

telefonun arkası çok güzel. gece mavisi kullanıyorum ben. o renk geçişleri, çok hoş. sırf bu yüzden şeffaf kılıf almıştım. normalde telefonumu düşüren insan değilim, ancak kılıfsız kullansam kesin telefon elimden düşer buna yemin edebilirim ama kanıtlayamam :D

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
telefonun arkası çok güzel. gece mavisi kullanıyorum ben. o renk geçişleri, çok hoş. sırf bu yüzden şeffaf kılıf almıştım. normalde telefonumu düşüren insan değilim, ancak kılıfsız kullansam kesin telefon elimden düşer buna yemin edebilirim ama kanıtlayamam :D
Bende beyaz rengi var buda çok hoş gece mavisi renginde oppo designed for reno yazan yerin cihazın orta kısmı yani renk geçişi gerçekten çok iyi illüzyon gibi :)

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Telefonun pop-up kamerası yüzünden kılıfı üretiminin masraflı-zahmetli olacağını düşünüyorum.
Çoğu kişinin silikon kılıfa resim bastırdığını gördüm bu bana pek hoş gelmiyor.

Piyasada ki bütün kılıf çeşitlerini bu sitede bulabilirsiniz nerdeyse şahsi olarak kullandığım bütün kılıfları burdan sipariş ettim gayet memnun kaldım her konuda tavsiye ederim.

Ekran koruyucu için olan konumu da şöyle bırakayım :)
Birkaç tane gözüme çarpan kılıf oldu attığınız websitesinde sipariş verebilirim :)

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arka kapagin 170 lira olduğunu görünce belki kilifsiz kullanmak isteyebilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-03-22-08-06-45_ae93b0d4e668ae3b9e42de29105ee7f0.png
    Screenshot_2020-05-03-22-08-06-45_ae93b0d4e668ae3b9e42de29105ee7f0.png
    148.5 KB · Görüntüleme: 39