MOD Oppo Tema Mağazası (Tekli Apk Türkçe)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Forumda bulunan tema magazası modlanmış halidir, tek apk.
RENO 2 Z TEST EDİLDİ ÇALIŞIYOR-DU
--04.16.2020 güncelleme uygulama da temalar çalışmıyor. duvar kağıtları çalışmakta. çalıştırabilen varsa yazabilir.

Forumdaki önceki konuyu takip etmenizi öneririm. Konu 'Oppo App Store 7.2.0 + Theme Store 6.3'
Özellikler kırılmış halidir.
-Kısayol eklendi.
-Üst bar tile simgesi mevcuttur.(bildirim panelindende ulaşılabilir)
-Ekstra bir şey gerekmez normal apk kur gibi kurun.

Hatalar:
-Bazı temaları kurarken kurulum başarısız hatası veriyor
-Uygulama tam stabil değildir orjinal uygulama yüzünden hatalı çalışma ihtimali var yada temaları kurmama hatası ama duvar kağıtları çalışıyor.
-Çökme sorunları olabilir.

- font seçenekler yok maalesef olmuyor o apk
Kalabalık olmasın diye önceki kurduguğunuz theme storeyi kaldırabilirsiniz yer kaplamasın diye. durdurmayı zorla verileri silmeyi yapmayıda unutmayın. App store kalabilir onuda kaldırabilirsiniz
Screenshot_2020-04-11-23-17-06-17.png

Screenshot_2020-04-11-23-17-18-27_7209ace2fe4236b6678d454252959923.png

Screenshot_2020-04-11-23-17-37-28_7209ace2fe4236b6678d454252959923.png

Screenshot_2020-04-11-23-16-56-15.png

Konunun başka yerlerde paylaşılması yasaktır. Benm blogum harici yada kendim izin verdiğim yerlerde paylaşılması yasaktır.

İNDİR TEMA MAGAZASI BY YUZUKAN MOD

Ekli dosyalar

• Tema Mağazası [6.3.0]Yuzukan Mod.zip
    18.2 MB · Görüntüleme: 2,325
Son düzenleme:

Teoloq 28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
uygulamayı buradan indirdim ama başka bir şey yapmam gerekiyor mu acaba 10 tane tema denedim ama ''kurulum hatası -2 '' şeklinde bir hata alıyorum...

Harmonyvs

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
İndirdiğim yerle mı alakalı yada program eksikliği nedeniyle mı bilmiyorum ama indirdiğim zaman dosya açıklamıyor diyor daha kurulmadan hemde ne eksik ne yanlış yardımcı olur musunuz?

ErdalKaraman

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Maalesef bunada çözüm bulmuşlar. Bir iki tema kurunca çalışıyor diye paylaşmıştım ama çözüm bulamadım daha :/
Şimdi arkadaşlar, uygulama açılıyor, duvar kağıtları indirilip kullanılabiliyor, temalar görünüyor ve indirilebiliyor fakat indirme bitince kurulum hatası -2 diyor. şöyle bir çözüm buldum. bu hatayı aldıktan sonra, ana ekrana basılı tutup ayarlardan temalara girince bu indirilip kurulmayanlar orada görülüyor ve de kurulabiliyor bende 5 dakikalık deneme dedi ama devamını artık bilemiycem. Bu arada ben Oppo Reno Z ye yükledim bunu:)

arkadaşlar, 5 dakikalık deneme sonunda bildirim geliyor. ve tema eski haline dönüyor veya satınalma seçeneği var satın al deyince de ağ bağlantısı başarısız uyarısı veriyor. Kısacası biz bunu yapamıyoz:)

Son düzenleme: