Oppo Tema Mağazası (Theme Store) APK dosyası

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

oppocum

Yazar Üye
Üye
RX 17 Neo ya iki versiyonuda denedim dil ve bölgeyi de değiştirdim yüklemiyor bu oppo kadar kısıtlayıcı bir marka görmedim telefonları sadece Hindistana özel üretiyorlar sanki herşey oraya açık pişman oldum aldığıma

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
RX 17 Neo ya iki versiyonuda denedim dil ve bölgeyi de değiştirdim yüklemiyor bu oppo kadar kısıtlayıcı bir marka görmedim telefonları sadece Hindistana özel üretiyorlar sanki herşey oraya açık pişman oldum aldığıma
Apple daha kısıtlayıcı bir firma, biz bu tip şeyleri Türkiye'ye açmadan erkenden erişmek için kısayollar bulup paylaşıyoruz, olmaması aslında Oppo'nun suçu değil diyebiliriz.

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oppo RX17 Neo cihazıma maalesef bu uygulamayı bende yükleyemedim. Biraz ayarları kurcalayıp denemekte fayda var.

Screenshot_2019-11-18-18-44-32-56.png

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Alternatif 2 adında bir link daha ekledim. Alternatif 2'deki linkte bulunan .apk dosyalarından ilk olarak 1. apk'yı kurun(başında 1 yazıyor) eğer yine yüklenemezse cihazınızı reboot edin ardından 2. apk'yı kurmayı deneyin.

Ken.

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Türkiye'de mevcut olmayan Tema Mağazası uygulaması aşağıdaki dosyalarla telefonunuza yüklenebilir.

Aşağıda iki adet sürüm mevcut ancak 6.4 sürümü betada olduğu için problemler çıkarttığını görüyoruz. 6.4 versiyon özelliklerini şuradan okuyabilirsiniz: OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile Yepyeni font seçenekleri bizlerle

En stabil sürüm 5.0 versiyonu. APK'ları indirerek kurulumunu yapabilirsiniz. Uygulama çalışmaz ise cihazınızın bölgesini Hindistan, dilini İngilizce yaparak deneyin.

Oppo Theme Store v6.4
Boyut: 14.4 MB

Oppo Theme Store v5.0
Boyut: 9 MB

İndirme linkler:
[Hidden content]

Teşekkürler.

artdzy

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Türkiye'de mevcut olmayan Tema Mağazası uygulaması aşağıdaki dosyalarla telefonunuza yüklenebilir.

Aşağıda iki adet sürüm mevcut ancak 6.4 sürümü betada olduğu için problemler çıkarttığını görüyoruz. 6.4 versiyon özelliklerini şuradan okuyabilirsiniz: OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile Yepyeni font seçenekleri bizlerle

En stabil sürüm 5.0 versiyonu. APK'ları indirerek kurulumunu yapabilirsiniz. Uygulama çalışmaz ise cihazınızın bölgesini Hindistan, dilini İngilizce yaparak deneyin.

Oppo Theme Store v6.4
Boyut: 14.4 MB

Oppo Theme Store v5.0
Boyut: 9 MB

İndirme linkler:
[Gizlenmiş içerik]
Teşekkürler

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.