İpucu Oppo tema uygulama. Oppo reno 5 lite için denendi

Omergulsani

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
OPPO RENO 5 LITE IÇIN DENENDI...
1 - theme store yani tema mağazasını indiriyoruz. Kurulum dan sonra tema mağazasından MECHA KNIGHT temasının kurulumunu yapıyoruz.

2 - Cihazımızı yeniden başlat yapıyoruz.. Telefon açıldıktan sonra ana ekran ve kilit ekranı ve grup simgeler değişecek fakat ikonlar da değişiklik olmayacak yani simgelerde.. Tekrardan ayarlar - kişileştirmelerden temalar kısmında o temayı bulup simge iconu seçip uygula dememiz gerekiyor.

3 - Bu işlemi yaptıktan sonra simgelerin de yani iconlarında değiştiğini görecek siniz..

4 - Tema başarı ile kuruldu..

OPPO RENO 5 LITE DENENDI DIGER TELEFONLAR İÇİN ŞÖYLE OLUR DİYEMEM AMA GENELİNDE BU İŞLEMİ UGULAMAK BANA GÖRE İŞE YARAMAKTA KENDİ BULDUĞUM BİR İŞLEMİ SİZE EKSTRA SUNUYORUM..

1 - Herhangi bir tema geliştiricilerinin temasını kullanmak istiyorum diyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekmete..

2 - Temayı indirip ekte 1 tane veriyorum.. Temaya basılı tutup gönder diyoruz tema mağazasını seçiyoruz. Tema acılacak ve deneme tuşuna basarak temayı uyguluyoruz..

3 - Cihazımızı yeniden başlat yapıyoruz.. Telefon açıldıktan sonra ana ekran ve kilit ekranı ve grup simgeler değişecek fakat ikonlar da değişiklik olmayacak yani simgelerde.. Tekrardan ayarlar - kişileştirmelerden temalar kısmında o temayı bulup simge iconu seçip uygula dememiz gerekiyor.

4 - Bu işlemi yaptıktan sonra simgelerin de yani iconlarında değiştiğini görecek siniz..

@dayiroglu seninde eline sağlık. Bu işlemi de deneyebilirsiniz

Denemek isteyenler için bende buraya yazayım.
1) Cihazım Reno 5 lite
2)Color os sürümü 12.1
3)Theme Store sürümü 9.2
4)Ilk olarak ayarlardan bölgeyi hindistan yapıyoruz.
5)Tema mağazasını açıp istediğimiz ücretli temayı dene seçeneği olarak seçiyoruz.
6)Ilk başta iconlar değişmeyecektir. Bunun içinde ayarlardan tekrar bölgeyi Türkiye seçiyoruz.
7)Ayarlar /Kişiselleştirmeden tema kısmını seçip indirdiğimiz temayı tekrar uyguluyoruz. Burada tekrar tekrar üst üste deneme secenegine basabiliriz. Yine değişmezse ekran kapatıp açın hatta karanlık modu açıp tekrar kapatalım. Değişe cektir.

IŞLEMLER BU KADAR..

Simgeleri yapamadım yardımcı olursanız sevinirim