Oppo uygulamaları

burakcan1001

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo nun başka uygulamaları yok mu mesela çok boş geldi 3 5 tane var tema uygulamasını bile sonradan indiriyoruz varsa yazabilirmisiniz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo nun başka uygulamaları yok mu mesela çok boş geldi 3 5 tane var tema uygulamasını bile sonradan indiriyoruz varsa yazabilirmisiniz
Ne tür uygulamalar arıyorsunuz peki?

Reno4lite kullandığınıza göre ColorOS11 almış olmalısınız tema mağazasını indirdiniz mi?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben bu oppo forumu indirmesem tema uygulamasını da bilmiyo olucaktim kendisi neden yüklemiyor herhangi bir uygulama olabilir kastimda
Tema uygulama sı zaten ColorOS11 ile geldi öncesinde maalesef açık değildi Türkiye'ye .
Yeni geldi yani.
Olması gereken ler mevcut telefonlarda ekstra uygulamalar play store'den indiriliyor özel olarak oppo nun nasıl bir uygulama yüklemesini isterdiniz acaba?

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Oppo relax(detaylı şekilde her tonu seçebileceğin dinlendirici sesler), oppo notes(adı üstünde not uygulaması ama farklı bir özelliği var tel. Görüşmesi esnasında not alma kısayolu beliriyor ve görüşme esnasında karşı taraftan sağladığın bilgileri hızlıca kaydedebiliyorsun). App market(oppo'nun play storesi),oppo mail...
Türkiye'de çalışan kullanışlı uygulamaları bunlar diyebilirim. Bazıları yüklü geliyor zaten ör. Soolop

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Bana göre eksik olan resmi coloros community uygulaması. Türkiye de hizmete girmesini istiyorum ve bunu oppo canlı destek kısmından bildirdim. Oppo kendi satış mağazası (birçok farklı şehirde açılması), fiyat politikası ile ilgili eleştirilerimi önerilerimi bildirdim ayrıca. Sizlerde bildirirseniz talep üzerine gerçekleşebilir. Nede olsa arz talep meselesi hepsi.

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bana göre eksik olan resmi coloros community uygulaması. Türkiye de hizmete girmesini istiyorum ve bunu oppo canlı destek kısmından bildirdim. Oppo kendi satış mağazası (birçok farklı şehirde açılması), fiyat politikası ile ilgili eleştirilerimi önerilerimi bildirdim ayrıca. Sizlerde bildirirseniz talep üzerine gerçekleşebilir. Nede olsa arz talep meselesi hepsi.
Xiaomi gibi olacağını sanmam bu markanın. Gördüğüm kadarıyla içine kapanık bir şirket. Kullanıcı etkileşimi pek az.

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tema uygulama sı zaten ColorOS11 ile geldi öncesinde maalesef açık değildi Türkiye'ye .
Yeni geldi yani.
Olması gereken ler mevcut telefonlarda ekstra uygulamalar play store'den indiriliyor özel olarak oppo nun nasıl bir uygulama yüklemesini isterdiniz acaba?
Kafam karıştı şimdi, :) hangi telefonun yerleşik eğlenceli uygulaması varki