Oppo Watch

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bayadır araştırıyorum bu saati, Mart ayında yurtdışında tanıtımı gerçekleştirilmişti. Nereyde Apple Watch gibi tasarımı var, normalde pek böyle saat sevmem ama Oppo'cu olduğumdan mı nedir çok hoşuma gitti :D
46 mm olan Oppo Watch’un ekranı 1.91 inç büyüklüğünde ve ekran 473 x 402 piksel çözünürlüğe sahipmiş, 41 mm olan model 1.6 inç ekrana ve 360 x 320 piksel çözünürlüğe sahipmiş, kalınlığı ise 11.35 mm. 46 mm olan Oppo Watch 430mAh, 41 mm olan Oppo Watch ise 300mAh batarya kapasitelerine sahip. 40 saat tam kullanım ve tasarruf modunda ise 21 gün şarj edilmeden kullanılabiliyormuş ve 75 dakikada tam dolum yapılıyormuş.
İşlemcisi: Snapdragon Wear 2500
1GB Ram ve 8Gb hafıza ile geliyormuş, Türkiye'ye gelip gelmeyeceği merak konusu ama şu dönemde geleceğini de sanmıyorum...
Asıl yere gelecek olursam; fiyat...
Oppo Watch’ın 46 mm olan modeli 325 dolar (şuanki kurla yaklaşık vergisiz 2223,10 lira)41 mm olan modeli ise 215 dolar (yaklaşık 1470,66 lira)
Vergilerle ne kadar olur bilemeyiz, belki alamayız tabi ama hoşuma gittiği için tanıtmak istedim görmeyenler için. :)

Ekli dosyalar

• oppo-watch-i.jpg
    oppo-watch-i.jpg
    46.2 KB · Görüntüleme: 14
  • oppo-un-apple-watch-a-cok-benzeyen-akilli-saati-oppo-watch-duyuruldu-1583505617.jpg
    oppo-un-apple-watch-a-cok-benzeyen-akilli-saati-oppo-watch-duyuruldu-1583505617.jpg
    56.1 KB · Görüntüleme: 19
  • oppo-watch-saat.jpg
    oppo-watch-saat.jpg
    132.1 KB · Görüntüleme: 14

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Görüntü olarak cidden güzel. Ama kolda nasıl duracak onu merak ediyorum. Ben küçük saatleri sevmiyorum, biraz büyük olsa çok güzel olacaktı. Fiyat olarak yüksek evet. Bu fiyatta diğer markaların saatleriyle karşılaştırınca nasıl bir sonuç çıkıyor merak ediyorum açıkcası (Nerde neye dikkat edilmesi, işlevleri vs.). Anlayan varsa analizini bekleriz.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Görüntü olarak cidden güzel. Ama kolda nasıl duracak onu merak ediyorum. Ben küçük saatleri sevmiyorum, biraz büyük olsa çok güzel olacaktı. Fiyat olarak yüksek evet. Bu fiyatta diğer markaların saatleriyle karşılaştırınca nasıl bir sonuç çıkıyor merak ediyorum açıkcası (Nerde neye dikkat edilmesi, işlevleri vs.). Anlayan varsa analizini bekleriz.
Ben Mi Band çıktığından beri kullanıyorum 2ye geçtim sonra 3e geçtim. Şu an 3 kullanıyorum, 5 geldiğinde pahalı olmazsa almayı düşünüyorum küçük ekran olsa da tatmin ediyor yine.
Oppo Watch'ı ise çoğu karşılaştırma videolarında izledim, sitelerden karşılaştırdım. Eksiği yok fazlası var gibi bi cümleye yaklaşıyor, tasarımı, iç arayüzü ve şarj olayları çoğu markaya göre tatmin edici, umarım bir gün gelir de deneyimleyebiliriz.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Sponsor bulabilsek keşke de şu cihazları tanıtabilsek sizlere...

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Aslında biraz daha büyüdükten sonra bulma şansımız kolay olur. Tabii sadece burayla da olmaz diye düşünüyorum. YouTube üzerinde de aktif olsak halledilir (?)
Sponsor bulsak, bize ürünler geçici olarak yollansa YouTube'u çok aktif kullanacağız zaten. Yanına da başka projelerimiz var. Her şey hazır aslında da sadece ürünler sıkıntı. Elbet bir gün diyoruz da bakalım, hayırlısı.