Tartışma Oppo Xiaomi'ye meydan okudu! Orta segmente 65W hızlı şarj!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Akıllı telefon pazarındaki rekabet gittikçe daha da amansız bir hal alıyor.

Oppo şimdi de önemli bir hamle ile 65W hızlı şarj desteğini orta segmente getirmeye hazırlanıyor.

Aslında akıllı telefon sektöründe rekabet her zaman vardı. Fakat son dönemde bu rekabetin daha da acımasız bir hal aldığını söyleyebiliriz. Elbette rekabet kullanıcıların işine gelen bir unsur. Bu sayede gelişmiş teknik özellikleri, düşük fiyata satın almak mümkün oluyor.

Malum orta segment modellerde hızlı şarj desteği genel olarak 40W altı ile sınırlı. Fakat bu durum yakında değişecek gibi görünüyor. Keza Oppo'nun önümüzdeki günlerde tanıtacağı K serisi yeni modeli 65W hızlı şarj desteğini orta segmente taşıyacak.

Oppo Xiaomi'ye meydan okudu! Orta segmente 65W hızlı şarj!

Söz konusu orta segment olduğunda Xiaomi ve Oppo'nun yarış halinde olduğunu söyleyebiliriz. Xiaomi şimdiye kadar orta segmentte 40W altı hızlı şarj desteği sunmayı gelenek haline getirdi. Fakat Oppo bu geleneği yeni K serisi modeli ile 65W seviyesine çıkarmak istiyor.

upload_2021_04_21_17_01_44_462.jpg

Elbette burada Oppo'nun çıkaracağı yeni K serisi modelin fiyatı da önemli bir unsur. Şimdilik telefon ile ilgili çok fazla detay yok lakin yonga seti tarafında Dimensity 1100 kullanılacağı iddia ediliyor. Bu da telefonun Snapdragon'lu rakiplerine oranla daha uygun bir etikete sahip olacağına işaret ediyor diyebiliriz.

Oppo yeni modelini 6 Mayıs'ta düzenleyeceği bir etkinlik ile tanıtacak.

Kaynak: teknolojioku.com

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
O değilde ben size bişey sorucam şu amiral gemisi diye adlandırdığımız bazı modeller varya mesela geçen Teknosa da reno 4 pro vardı arkasına elimi şöyle bi dokundurudm hemen hemen kalite aynı gibi yani biraz daha kaliteli olması gerek miyor mu..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
O değilde ben size bişey sorucam şu amiral gemisi diye adlandırdığımız bazı modeller varya mesela geçen Teknosa da reno 4 pro vardı arkasına elimi şöyle bi dokundurudm hemen hemen kalite aynı gibi yani biraz daha kaliteli olması gerek miyor mu..
:) Opponun amiral gemisi olmadığı içindir, oralarda find serisi var ise ona bakın derim :)

İlyas 12717

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A91
Biliyorum canım yaa ikide bir find deneyin içim find find oluyor zaten:)) lütfen ben a91 imle mutluyum:)
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca o seriye bakmak dâhi istemiyorum zira ona vereceğim parayla arabamın geriye Kalan borcunu kapatırım:))

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Biliyorum canım yaa ikide bir find deneyin içim find find oluyor zaten:)) lütfen ben a91 imle mutluyum:)
Mesajlar birleştirildi:

Ayrıca o seriye bakmak dâhi istemiyorum zira ona vereceğim parayla arabamın geriye Kalan borcunu kapatırım:))
fiyatin yuksek olmasi kaliteli bir telefon bide 5G yeni yeni piyasaya tasindigi icin