OPPO Yazılım Güncelleme Takibi

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
OPPO Yazılım Güncellemesi takip konusunda Türkiye'de satışta olan modellerin en güncel yazılım dosyaları 'nı bulabilirsiniz.

Bu dosyalar ile kurulumu konularda anlatıldığı gibi alarak yapabilirsiniz. (Yedekleme yapmayı unutmayın! Bkz: Oppo Yedek Nasıl Alınır )

OPPO Yazılım Güncellemeleri :

Son düzenleme:

Red79

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba ,

A52020 için tr sitesinde güncelleme gozukmuyor ama yurtdışı sitesinde baktığımda farklı sürüm mevcut.Acaba oradaki sürüm indirip kuran varmı?

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Merhaba ,

A52020 için tr sitesinde güncelleme gozukmuyor ama yurtdışı sitesinde baktığımda farklı sürüm mevcut.Acaba oradaki sürüm indirip kuran varmı?
Yabancı kaynaktan indireceğiniz güncelleme size uymayacaktır. Güncelleme dosyası geldiğinde biz forumda zaten paylaşırız tüm modellerde olduğu gibi. Forumumuzu takip etmeniz yeterli olacaktır :)

Red79

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Yabancı kaynaktan indireceğiniz güncelleme size uymayacaktır. Güncelleme dosyası geldiğinde biz forumda zaten paylaşırız tüm modellerde olduğu gibi. Forumumuzu takip etmeniz yeterli olacaktır :)
Cevabın için teşekkür ederim.Takipte olacağım.Yazılımı kontrol ettiğimde CPH1931EX_11_A_10 olarak gözükmektedir.Acaba A52020 kullanan arkadaşlarda da aynı sürüm mü gözükmektedir.

hucar13

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
A8 gözüküyor ben de. 3gb'lık versiyon değil mi sizinki? Neden farklı acaba? Yurtdışında Kasım güncellemesi çıktı biz hala eylül'deyiz.

Cihanbeyli

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Abiler yardımınıza ihtiyacım var. Oppo F9 chp1823 kullanıyorum geçenlerde bir güncelleme geldi. Güncelleme yaptıktan sonra; telefon yalnızca evde ki wifi ağı ile çalışıyor. Wifi olmadan telefon çalışmıyor. Yani telefonu yalnızca evde kullanabiliyorum.

Wifi ağından çıkar çıkmaz aşırı derecede ısınıyor ve şarj kaybı yaşıyor aynı zamanda kendi kendine restart atıyor. Ne birini arayabiliyorum ne de biri beni arayabiliyor. Bana yardımcı olabilecek biri var mı ?

Şu an ki yazılım coloros6
Cph1823ex_11_c.16

Nasıl halledebilirim bu sorunu ?

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Abiler yardımınıza ihtiyacım var. Oppo F9 chp1823 kullanıyorum geçenlerde bir güncelleme geldi. Güncelleme yaptıktan sonra; telefon yalnızca evde ki wifi ağı ile çalışıyor. Wifi olmadan telefon çalışmıyor. Yani telefonu yalnızca evde kullanabiliyorum.

Wifi ağından çıkar çıkmaz aşırı derecede ısınıyor ve şarj kaybı yaşıyor aynı zamanda kendi kendine restart atıyor. Ne birini arayabiliyorum ne de biri beni arayabiliyor. Bana yardımcı olabilecek biri var mı ?

Şu an ki yazılım coloros6
Cph1823ex_11_c.16

Nasıl halledebilirim bu sorunu ?

Telefonunuzu fabrika ayarlarına geri alınız ve bütün verileri siliniz. Yapmadan önce yedekleme alabilirsiniz. Yine aynı sorun devam ederse recovery modundan güncel sürümü tekrar indirip cihazına kurduktan sonra sıkıntı kalacağını sanmıyorum

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
OPPO A5 2020 ve A9 2020 modelleri için güncelleme dosyaları geldi.