Tartışma Oppo'nun Türkiye'ye olan Desteği İçin Teşekkür Ederim

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oppo RX17 NEO için güncelleme Ekim ayında geleceği söylenildi ve gelmedi. Daha sonrasında Kasım ayı boyunca seri numarası üzerinden 3 ayrı fazda güncelleme geleceği söylendi ve ay bitti bitiyor hala güncellemeden ses seda yok. Bu kadar tartışma konusu olacak bir konu değil ama bunun bu düzeyde olmasının tek sebebi aynı cihaza Hindistan'da güncelleme gelmiş olmasından dolayı. Türkiye desteği çok kötü şuan bu gidişle de pek iyi sonuç alamaz Türkiye üzerinden. Düşünceleriniz ne bu konu hakkında?

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
RX17 Neo alan aklıma sıçasılar. Ön kamerası arkadan daha düşük bir cihaz başlı başına bir saçmalık. Arka kamerasını iyi yapacaksın ki adamın keyfi yerine gelsin. Selfie telefonu olarak yapıldı düşüncesine giren insanlar da olacak. Her ne kadar selfie de olsa arka kameraya biraz özen gösterin. Destek konusunda berbat zaten. Adamları telefon ile aradım müşteri hizmetlerinde karşıma gelen adamın ne dediği belli değil. Adama soru soruyorum 'İş bitse de gitsek' dediği içten içe belli oluyor. Güncellemeler desek başlı başına muazzam zaten. Gelmiyor güncelleme. 2.100 tl civarındaki telefonu mecvuriyetten 3.500 tl'ye aldım. Gözüme uyku girmez oldu. Son bir not, Telekominasyon şirketlerinden hat üzerine telefon almayın, alacaksanız da taksit de yaptırmayın.

Upvote 0

oppocum

Yazar Üye
Üye
RX17 Neo alan aklıma sıçasılar. Ön kamerası arkadan daha düşük bir cihaz başlı başına bir saçmalık. Arka kamerasını iyi yapacaksın ki adamın keyfi yerine gelsin. Selfie telefonu olarak yapıldı düşüncesine giren insanlar da olacak. Her ne kadar selfie de olsa arka kameraya biraz özen gösterin. Destek konusunda berbat zaten. Adamları telefon ile aradım müşteri hizmetlerinde karşıma gelen adamın ne dediği belli değil. Adama soru soruyorum 'İş bitse de gitsek' dediği içten içe belli oluyor. Güncellemeler desek başlı başına muazzam zaten. Gelmiyor güncelleme. 2.100 tl civarındaki telefonu mecvuriyetten 3.500 tl'ye aldım. Gözüme uyku girmez oldu. Son bir not, Telekominasyon şirketlerinden hat üzerine telefon almayın, alacaksanız da taksit de yaptırmayın.
Resmen içimi okumuş gibi yazmışsınız. Ben de pişmanım
Bı güncellemeyi vermek bu kadar zor mu

Upvote 0

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Şimdi de müşteri hizmetleri Türkiye güncellemesi sıkıntılı ve hatalı idi o yüzden daha düzgün güncelleme gelmesi adına sizlerden bir kaç hafta daha süre istiyoruz bu konu hakkında dedi. Anlamadığım nokta şu yalandan yere hatalı ve sıkıntılı demek yerine, Türkiye desteğimiz zayıf demek bu kadar mı zor anlamış değilim.

Upvote 0

oppocum

Yazar Üye
Üye
Android 10 almayacak mis boşuna umutlandık çok pişmanım bu telefonu aldığıma 2800 almıştım o fiyatlara şuan çok daha iyi cihazlar var.

Upvote 0

Yusuf_38_

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Oppo RX17 NEO için güncelleme Ekim ayında geleceği söylenildi ve gelmedi. Daha sonrasında Kasım ayı boyunca seri numarası üzerinden 3 ayrı fazda güncelleme geleceği söylendi ve ay bitti bitiyor hala güncellemeden ses seda yok. Bu kadar tartışma konusu olacak bir konu değil ama bunun bu düzeyde olmasının tek sebebi aynı cihaza Hindistan'da güncelleme gelmiş olmasından dolayı. Türkiye desteği çok kötü şuan bu gidişle de pek iyi sonuç alamaz Türkiye üzerinden. Düşünceleriniz ne bu konu hakkında?
Onun yerine A5s alsaydın arka kamerası Gayet iyi

Upvote 0

bahadir44m

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Yani, yine de Türkiye'de en çok satılan, tercih edilen ve sevilen bir model OPPO AX7. Bu telefona Color OS 6.2 güncellemesini getirmelerini birçok kullanıcı merakla bekliyor. Bunun olması gereklidir. Lütfen firma yetkilileri bu seslere kulak versinler. Çünkü LG markası da aynı yolda gitti ve ne olduğu ortada. Kullanıcıya, müşterisinin sesine kulak veren hep kazanır. Telefon her açıdan fiyat/performans ürünü ve öylede aşağı bir telefon değil. Özellikleriyle çoğu amiral gemisi telefonlardan daha iyi ve kullanışlı. Tekrar ediyorum, firma yetkilileri bunu duysunlar. Ve OPPO AX7 'ye Color OS 6.2 versiyonuna yükseltmelerini önemle rica ediyoruz.

Upvote 0