Tartışma OPPO’nun yeni uygun fiyatlı akıllı telefonu sızdırıldı

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Bütçe dostu yeni akıllı telefon OPPO A11s, render görüntüleri ve teknik özellikleriyle sızdırıldı. İşte ilk bilgiler!

OPPO, bütçe dostu yeni akıllı telefonu OPPO A11s için Eylül ayı içerisinde tanıtım gerçekleştirecek. Öncelikle Çin pazarında piyasaya çıkması beklenen modelin bir süre sonra globale geleceği bilinenler arasında. Qualcomm’un ortaya seviye cihazlara özel geliştirdiği mobil işlemcisinden gücünü alacağı iddia edilen A11s’in render görüntüleri sızdırıldı. Diğer donanımsal özellikleri de açığa çıktı.

OPPO A11s, HD ekrana sahip olacak​

Evan Blass adlı Twitter kullanıcısı tarafından OPPO A11s görüntülerinde, altta kendini belli eden bir çerçeve olduğu gözüküyor. Ayrıca önden bakıldığında sol tarafına hizalanan 8 Megapiksel kamerası bulunduğu anlaşılıyor. Akıllı telefonun arka tarafına baktığımızda ise 13 Megapiksel + 2 Megapiksel + 2 Megapiksel olmak üzere üçlü kamera kurulumu yer aldığını görüyoruz. Ek olarak yine arkaya konumlandırılan bir parmak izi sensörü de A11s’te barınıyor.

• oppo 11s
  • oppo 11s
Gücünü Qualcomm Snapdragon 460′tan alan OPPO A11s, 90Hz yenileme hızıyla desteklenen 720 x 1600 piksel çözünürlüklü 6.5 inç LCD ekranla gelecek. İşlemcinin aynısı OnePlus Nord N100, Vivo Y20s, Nokia 3.4 modellerinde de karşımıza çıkmıştı. Adreno 510 GPU’yu bünyesinde barındıran sekiz çekirdekli Snapdragon 460, 1.8 GHz frekans hızında çalışabiliyor.

OPPO A11s, 4GB+64GB, 6GB+128GB, 8GB+128GB depolama kombinasyonlarıyla satışa çıkacak. Ayrıca 5.000 mAh büyüklüğünde bataryayla gelecek, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olacak. Yazılımsal olarak da Android 11 tabanlı ColorOS 7.2 işletim sistemini bünyesinde barındıracak.

OPPO A11s beklenen teknik özellikler​

• Ekran: 6.5 inç HD+ LCD 90Hz, 720 x 1600 çözünürlük
  • İşlemci: Snapdragon 460
  • Arka kamera: 13 Megapiksel + 2 Megapiksel + 2 Megapiksel
  • Ön kamera: 8 Megapiksel
  • Pil: 5000 mAh
  • İşletim sistemi: Android 10, Color OS 7.2
  • Depolama: 64GB veya 128GB
  • Bellek: 4GB, 6GB, 8GB
kaynak:shiftdelete.net