Oppp a5 2020 kasma

Umutcan a5

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Merhaba cihazım oppo a5 2020 cihaz güncellemeden sonra kasmaya başladı. Extra olarak uygulama açık değilken de bu durum yaşanıyor ve bu durum rahatsız edici. Aramalarda sorun yaşıyorum klavye de mesaj yazamıyoruz. Biraz önce Bir kişinin açtığı konuda gördüm her Android telefonda kasma normal demişsiniz. Bundan önce Huawei kullanıyordum kardeşime verdim hala kullanıyor kasma yok. Cihaz ondan eski nasıl her Android de oluyor bu. Sorun üründe olabilir mi yoksa oppo da güncelleme ile telefonu çöp edip yenisini mi almanızı istiyor. ÜRÜN berbat ve tavsiye etmiyorum kasma sorunu daha önce yoktu son 3 4 güncellemeden sonr yaşandı öncesinde memnundum. Cihaz çöp arkadaşlar. Bozuk güncelleme geldi peşine 3 güncelleme geldi sorun aynı. Bu konuda destek var mı yani ürün bozuk iadesi olmuyor alalı aylar oldu bari değişim olsun da şirket hatasını kabul etsin.

Umutcan a5

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Şimdi son sürüm 7.1 kullanıyorum. Cihazı yeniden başlattım. Test edip göreceğiz kardeşim. Elif hanımın dediği gibi her cihazda aynı sorun olmuyor olabilir
Mesajlar birleştirildi:

Cihazı sıfırladım 2 3 ay sonra aynı durumu yaşarsam değişim ya da iade imkanı var mı sonuç olarak kullanıcı hatası değil

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hard reset attıysanız br daha yaşsmazsınız sorun , ayrıca her telefonda olan bir durum değil

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İade kısmı yada değişim kısmı servis bilir, oraya götürürsünüz net cevap verirler

Upvote 0