Tartışma Oyun Tavsiyeleri

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu sıralar L.A. Noire oynuyorum. Neo-noir bir yapıya sahip, türü ve içeriği tamamıyla dedektiflik üzerine ve gerçekçiliğin de haf safhada olduğu bir oyun. Tavsiye ederim.​
Yakın zaman içinde oynamayı planladığım oyunlardan,mimiklere göre karar vermek efsane.
İnsanın karar verme özelliğini geliştiren oyunlardan.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Henüz daha üç saat oynamama rağmen, beni oldukça içine çekti diyebilirim. Başlangıçta biraz karar aşamalarında zorlansanız da, ufak bir tutorial sayesinde kendinizi geliştirmeye yönelik imkânlar tanıyor. Oynamayı plânladığınız için sevindim sizin adınıza.​

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
İndirecektim ama herkes sinir krizi geçireceğini yazmış...
index.jpg

ve daha nicesi.. Oynama gibi bir niyetin var ise müsait bir zamanda oynarız.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Henüz daha üç saat oynamama rağmen, beni oldukça içine çekti diyebilirim. Başlangıçta biraz karar aşamalarında zorlansanız da, ufak bir tutorial sayesinde kendinizi geliştirmeye yönelik imkânlar tanıyor. Oynamayı plânladığınız için sevindim sizin adınıza.​
Bu aralar oynadığım iki oyun var;
Bannerlord ve cities skylines onlardan başımı kaldıramıyorum ikisi de oturunca saatlerce oynatıyor.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Cities: Skylines'da çokça vakit geçirdim. Sanıyorum ki artık yaptığım her çılgın şeyin tekrarına düştüm, keyif alamaz oldum. Belki de DLC sevdalısı bir şirket tarafından yönetilmesi de keyif alamayışımın nedenleri arasında sayılabilir.​

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Ben buldum, bulmak da o kadar zor olmadı. :p