Yardım Oyundan atıyor

İbrahim 69

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bugün renoz2 telefonuma coloros 11 güncellemesi geldi ve telefonum oyun esnasında oyundan atmaya başladı sorun ne ola bilir ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonu genel amaçlar için az, oyun için fazla kullanıyorsanız ram genişletmeyi açmanızı tavsiye ederim. Bende yüksek boyutlu bir oyun oynuyorum. Ram genişletmenin faydası oluyor.
Açık olduğu halde atıyor yani ram ile ilgili değil.
@Burhan Caner başka bir konu da ram genişletme açtığınız için donmalar gibi sorunlardan söz etmişsiniz , sorununuz hala devam ediyor mu?

Upvote 0

İbrahim 69

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonu genel amaçlar için az, oyun için fazla kullanıyorsanız ram genişletmeyi açmanızı tavsiye ederim. Bende yüksek boyutlu bir oyun oynuyorum. Ram genişletmenin faydası oluyor.
Rama genişletmeyi açtığımız haldede aynı problemle karşılaşıyoruz düne kadar böyle bir sorun yoktu dün coloros11 güncellemesi yüklendiği andan itibaren başladı

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Rama genişletmeyi açtığımız haldede aynı problemle karşılaşıyoruz düne kadar böyle bir sorun yoktu dün coloros11 güncellemesi yüklendiği andan itibaren başladı
Ram ile ilgili değil, ColorOS11 ile bir uyumsuzluk söz konusu iyileştirme güncellemeleriyle düzelecektir diye düşünüyorum.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ram ile ilgili değil, ColorOS11 ile bir uyumsuzluk söz konusu iyileştirme güncellemeleriyle düzelecektir diye düşünüyorum.

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Açık olduğu halde atıyor yani ram ile ilgili değil.
@Burhan Caner başka bir konu da ram genişletme açtığınız için donmalar gibi sorunlardan söz etmişsiniz , sorununuz hala devam ediyor mu?
Evet devam ediyor ama ram genişletme güncellemesiyle telefonun arayüzünde ufak değişiklikler olmuş o yüzden kasmalar meydana geldi. Ama ram genişletme özelliğinde bir sorun yok. Özellik gayet iyi çalışıyor.
Mesajlar birleştirildi:

Anladım.
Sorun iyileştirme güncellemesi ile düzelecektir.

Upvote 0