Yardım Özel kasa şifresi unuttum

hasdalf

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Sürekli olarak büyük harf kullanmayın.
Arkadaşlar merhaba ben Oppo a5 2020 kullanıyorum ve özel kasamın şifresini unuttum güvenlik sorusunu da hatırlamıyorum ben nasıl özel fotoğraflara erişebilirim veya nasıl şifreyi kurtarabilirim ?

Çözüm
W
Ayarlara girin ve en üstten profilinizi seçin. Oradan "Giriş ve Güvenlik"i seçin. "Parolayı Sıfırla" dedikten sonra telefon pin kodunuzu girip değiştirebilirsiniz.

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Veri kaybolmaması için Ayarlar- Fabrika ayarlarına sıfırla kısmını yapmadan önce veri yedekleme yap.sonrasında cihazını fabrika ayarlarına döndür...cihazın açıldığında verileri geri yükleden kişiler mesajlar vs geri yükleyebilirsin.Cihazım tamirde olduğundan net yolunu söyleyemedim.Elif hanım siz net yolunu yazarmısınız?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Veri kaybolmaması için Ayarlar- Fabrika ayarlarına sıfırla kısmını yapmadan önce veri yedekleme yap.sonrasında cihazını fabrika ayarlarına döndür...cihazın açıldığında verileri geri yükleden kişiler mesajlar vs geri yükleyebilirsin.Cihazım tamirde olduğundan net yolunu söyleyemedim.Elif hanım siz net yolunu yazarmısınız?
Şifre açılmadan bu işlemleri yapamaz @ByHacked64 bey.
Çünkü telefona şifreyi giriş yapmadan bu bilgilere ulaşamaz.
Çözüm servise götürmek.
Önceki yazılarda beyan edilmiş tüm işlemler çözüm servis maalesef.

Upvote 0

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şifre açılmadan bu işlemleri yapamaz @ByHacked64 bey.
Çünkü telefona şifreyi giriş yapmadan bu bilgilere ulaşamaz.
Çözüm servise götürmek.
Önceki yazılarda beyan edilmiş tüm işlemler çözüm servis maalesef.
Doğru diyorsunuz da lakin cihaza giriş yapıp sadece uygulama kilidinden bahsetmiyor mu arkadaş yoksa ben mi yanlış algıladım.

Upvote 0

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ayarlara girdiğimde üstten profil çıkmıyor büyük ihtimal modelleri aynı olmadığından realme c2 benimki banada yardımcı olur musunuz?
Kullanıcı bilgileri ile giriş yapmanız gerekmekte bu alan sizde mevcut değilmi?
Screenshot_2022-12-28-22-11-19-41_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Upvote 0

benzersiz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Kullanıcı bilgileri ile giriş yapmanız gerekmekte bu alan sizde mevcut değilmi? Ekli dosyayı görüntüle 5339
Mesajlar birleştirildi:

Kullanıcı bilgileri ile giriş yapmanız gerekmekte bu alan sizde mevcut değilmi? Ekli dosyayı görüntüle 5339

Hayır

Upvote 0

benzersiz

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Ekli dosyayı görüntüle 5340

Bu görselde ve İnternete Araştırmalarım sonucu Sign İn bölümü mevcut realme c2 de sizde olmaması enterans bir durum
Mesajlar birleştirildi:

Bu görselde ve İnternete Araştırmalarım sonucu Sign İn bölümü mevcut realme c2 de sizde olmaması enterans bir durum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-28-22-25-33-30.png
    Screenshot_2022-12-28-22-25-33-30.png
    83.7 KB · Görüntüleme: 36
Upvote 0