Çözüldü özel klasör

yagmurorcun

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
galerimdeki bir fotoğrafı whatsapp profil resmi olarak ayarlayacaktım
sağdaki bir tuşa bastım ve özel olarak ayarlaya bastım ve fotoğraf kayboldu nasıl bulacağımı çözemedim
sekme çubuğuna basılı tutun gibi bir şey çıkmıştı önüme ama onu da bulamadım yardımcı olur musunuz

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Galeriye girdiğinizde Fotoğraflar Albümler Anılar yazan kısıma bir süre basılı tutarsanız Özel Fotoğrafların olduğu kısım gelecektir. Eğer daha önce bu kısım için parola belirlediyseniz sizden onu girmenizi isteyecektir eğer herhangi bir parola belirlemediyseniz Özel Klasörle ilgili anlatım olan bir şey geliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Özel olarak ayarla dediğiniz tüm fotoğrafları orada bulabilirsiniz.

Upvote 0

yagmurorcun

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Galeriye girdiğinizde Fotoğraflar Albümler Anılar yazan kısıma bir süre basılı tutarsanız Özel Fotoğrafların olduğu kısım gelecektir. Eğer daha önce bu kısım için parola belirlediyseniz sizden onu girmenizi isteyecektir eğer herhangi bir parola belirlemediyseniz Özel Klasörle ilgili anlatım olan bir şey geliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Özel olarak ayarla dediğiniz tüm fotoğrafları orada bulabilirsiniz.
çok teşekkür ederim iyi akşamlar

Upvote 0

enterkey

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Fotoğraflar Albümler Anılar yazan
Anılar yazan <<<<< kısmı yok bende nasıl bulabilirim

Upvote 0

ebruzrl55

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefonum reno 5 lite ve özel olarak ayarlanan resimleri hiçbir şekilde görüntüleyemiyorum. Yukarda denilenleri yaptım ama sonuç yok. Yardımcı olabilecek varmı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-19-01-39-36-85_55bef12f624c2b805189a6aa783c400d.jpg
    Screenshot_2021-09-19-01-39-36-85_55bef12f624c2b805189a6aa783c400d.jpg
    232.2 KB · Görüntüleme: 34
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonum reno 5 lite ve özel olarak ayarlanan resimleri hiçbir şekilde görüntüleyemiyorum. Yukarda denilenleri yaptım ama sonuç yok. Yardımcı olabilecek varmı.
Bu resimin olduğu değil giriş yeri siz şunu denermisiniz.

Ayarlar > gizlilik> özel kasa.

Fotoğraf lara girdiğinizde keşfete girip sonra keşfet yazısınz basılı tutuyoruz parmağı mızı sonra özel kasa açılıyor .iki yöntem bu şekilde.

Upvote 0
Çözüm