Çözüldü Pil göstergesi

adela

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Yakın gözlük le dahi pil simgesi içindeki rakam okunmuyor..
Bunları büyütme olmuyor mu?

Ekli dosyalar

• IMG_20211107_211930.jpg
    IMG_20211107_211930.jpg
    620.9 KB · Görüntüleme: 60

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Pil göstergesi küçük diye ,kendi modelinizle kıyas yapıp bu öneriyi sunmak abest değilmi sizcede?
Hayır, ben burada kendi modelimle kıyas yapmadım. Konu sahibi Oppo'dan vazgeçme zamanı derken herhalde yalnızca "aaa yüzdesi çok küçük hemen değiştireyim" diye düşündüğünü zannetmiyorsunuzdur umarım. Ben de bir Oppo kullanıcısı olarak, genel anlamda Oppo'dan uzak durmasını önerdim. Yoksa şarj yüzdesi benim için gayet yeterli ve net.

Upvote 0

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Kaba dil kullanımı
Bana önerdiğin model reno3pro dan üst model demi öneriyorsun.. Haddini bil önce!
Öncelikle adelacım ben haddimi aşmdığımı düşünüyorum. Ayrıca bu ülkedeki okuma oranının düşüklüğü bu foruma her gelişimde (bu 2. oluyor) iliklerime kadar hissediyorum. Ben size nerede model önerdim Allah aşkına?

Upvote 0

Sananelan343400

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Hakaret vari konuşmayınız .
Hakaret vari mi? Eleştiriye tahamülünüz yoksa ben ne yapabilirim efendim. Evet alıntıları ben değiştiriyorum, bu bir sır değil. Clasical turkish people. En üsten en alta kadar bütün ülke eleştiriye kapalı ve en az melekler kadar mükemmel. Mesela ben kendimin salak olduğumu kabul ediyorum. Bunu hakaret olarak değil, bellirli sonuçlardan yola çıkarak söylüyorum. Bıktım şu ülkeden de bürokrasiden de siyasisinden de milletinden de moderatörlerinden de..

Upvote 0

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
arkadaşlar imkanı olan varsa ki malumunuz böyle bir ortamda 10000 tl üzeri cihazlara bakınız...

3000 tl civarında olan cihazlardan ne beklenebilir ki?

Xiomi olsun Oppo olsun veya Realmi olsun hepsinde ufak tefek hatalar mevcuttur.

en ufak bir konuda cihaz değişikliği yapmak bu ortamda herkesin imkanına bağlıdır.

Ben yazılımla alakalı istediğimi yapacağım diyen Galaxy Note veya S serileri veya Google Pixel 6 serilerine baksın...10000 tl yide gözden çıkarsın...

Upvote 0