Tartışma Pil Kullanımı ve Ekran Süreleriniz

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Evet greenify nin sıkıntıları var belliki daha öncede konuşulmuştu bende kurmuştum bir ara sıkıntıları olduğunu görünce dayanamadım sildim :D uçuş moduna almanız da baya etki ediyordur pil süresine

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Evet greenify nin sıkıntıları var belliki daha öncede konuşulmuştu bende kurmuştum bir ara sıkıntıları olduğunu görünce dayanamadım sildim :D uçuş moduna almanız da baya etki ediyordur pil süresine

evet baya etki ediyor. şu an zaten evdeyim, önemli bir haber vs. beklemiyorum normal hayatta olsam uçuş moduna almam imkansız olur ama şu sıralar işe yarar uçuş modu :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
evet baya etki ediyor. şu an zaten evdeyim, önemli bir haber vs. beklemiyorum normal hayatta olsam uçuş moduna almam imkansız olur ama şu sıralar işe yarar uçuş modu :)
Alternatif uygulamalara bakacam bu seferde bozulursa üşünmiyorum ama süreklide sıfırla yenden kurmakda bazen sinir bozuyor :*/

Erolalper

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Greenify kullanıyorum. Aslında çok memnunum uygulamadan ama otomatik uyutma işlemi kendi kendini devre dışı bırakıyor, sürekli onu aktifleştirmek biraz can sıktı. Biraz daha dayanıp uygulamaya veda edebilirim :)
Ek olarak: telefonumda az uygulama var, telefonumda %90 WhatsApp kullanıyorum. Önemli bir haber, mesaj beklemiyorsam uçuş moduna alıp öyle WiFi'ye bağlanıyorum.
Yanlışlıkla 6000mAh batarya koymuşlar galiba :p

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bundan önce ki telefonum Asus Zenfone 5'ti yüklü olarak otomatik uygulama başlatıcısı geliyordu, belki ColorOs7'de bunu eklerler ya çok iyi olur
Mesajlar birleştirildi:

batarya sağlığımı kontrol ettim uygulama ile %92 daha 4 aylık telefon ama :D
Hangi uygulama ile kontrol ettiniz acaba greenify ile mi

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Bundan önce ki telefonum Asus Zenfone 5'ti yüklü olarak otomatik uygulama başlatıcısı geliyordu, belki ColorOs7'de bunu eklerler ya çok iyi olur
Mesajlar birleştirildi:

Hangi uygulama ile kontrol ettiniz acaba greenify ile mi

accubattery pil. telefonu şarj ettikten sonra batarya sağlığı çıkıyor

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-16-21-37-20-73_c16463119b2846b842c96b1f1e02ea9a.png
    Screenshot_2020-05-16-21-37-20-73_c16463119b2846b842c96b1f1e02ea9a.png
    191.1 KB · Görüntüleme: 30