Çözüldü posta (mail) uygulaması

mmustafa

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhaba
telefondan hata veriyor diye mail uygulamasını sildim. sonra mail uygulamasını yeniden kurabilmek için fabrika yarlarına döndüm ama uygulama yeniden çıkmadı. bu uygulamayı nasıl kurabilirim?

Makinist34

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba arkadaşlar buradaki posta uygulamasını indirdim ama mail bilgilerimi doğru girmeme rağmen bir türlü hesap kullanıcı veya şifre hatası diyerek kurulum yapmadı bende arkadaşımda bulunan uygulamayı paylaştım WhatsApp üzerinden onu kurdum kurmuş olduğum uygulama 2020 yılına ait güncel değil ve widget desteği yok posta uygulamasının en güncel ve widget desteği olanı varmıdır.konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-09-28-15-18-29-10_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2022-09-28-15-18-29-10_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    190.9 KB · Görüntüleme: 24
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar buradaki posta uygulamasını indirdim ama mail bilgilerimi doğru girmeme rağmen bir türlü hesap kullanıcı veya şifre hatası diyerek kurulum yapmadı bende arkadaşımda bulunan uygulamayı paylaştım WhatsApp üzerinden onu kurdum kurmuş olduğum uygulama 2020 yılına ait güncel değil ve widget desteği yok posta uygulamasının en güncel ve widget desteği olanı varmıdır.konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

Bunu indirip yükleyiniz lütfen

Upvote 0

okn66

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo reno 4 de nasil icloud mail hesabi ekleriz bu konuda fikri olan varmidir.Konu ile alakali baslik actim arkadaslar anlatti ama olmuyor benim telefona.Mail edresini sifremi dogru girdigim halde adres yada sifre hatali diyor.Ayni adres sifre ile icloud.com sayfadan acabiliyorum.Fakat ne yazikki oppoya yuklenmiyor.

Upvote 0

swatxxx

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom

Bende coloros 12.1 yüklü bu e mail uygulamasını yükledim ancak bildirim gelmiyor otomatik başlat açık arka planda çalış açık pil optimizasyon kapalı ne yaptıysam bildirim gelmiyor uygulamaya girince görebiliyorum Outlook uygulamasında hiç bir sorun yok bi çözümü var mı acaba
Mesajlar birleştirildi:

Bende coloros 12.1 yüklü bu e mail uygulamasını yükledim ancak bildirim gelmiyor otomatik başlat açık arka planda çalış açık pil optimizasyon kapalı ne yaptıysam bildirim gelmiyor uygulamaya girince görebiliyorum Outlook uygulamasında hiç bir sorun yok bi çözümü var mı acaba

Upvote 0

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Mesajlar birleştirildi:

Bende yükledim. Sürümle alakası yok sanırım. Banada bildirim gelmiyor. Android 11 yüklü. Yalnız bir tavsiyem var. Play Store da Nine diye bir posta uygulaması var. Premium olarak satın aldım. Çok güzel ve kullanışlı bir mail uygulaması. Mail uygulaması önemli olduğu için ücretli de olsa tavsiye ederim

Upvote 0

Ravenaige

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
herkese merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim, eşim oppo reno 6 ve ben oppo reno 4 kullanıyoruz

bu konuda son bir gelişme var mıdır, telefonumu ColorOS 12.1 e güncelledim format attığım için ama bir gördüm ki mail uygulaması kaldırılmış,

Yukarda bir arkadaş mail.app isminde bir drive linki paylaşmış ama link çalışmıyor.

Nine ismindeki paralı uygulama konusunda tecrübesi olan arkadaş son görüşlerini yazarsa onu alırım artık diye düşünüyorum.

herkese teşekkürler

Upvote 0

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
herkese merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim, eşim oppo reno 6 ve ben oppo reno 4 kullanıyoruz

bu konuda son bir gelişme var mıdır, telefonumu ColorOS 12.1 e güncelledim format attığım için ama bir gördüm ki mail uygulaması kaldırılmış,

Yukarda bir arkadaş mail.app isminde bir drive linki paylaşmış ama link çalışmıyor.

Nine ismindeki paralı uygulama konusunda tecrübesi olan arkadaş son görüşlerini yazarsa onu alırım artık diye düşünüyorum.

herkese teşekkürler
Ben uzun zamandır nine kullanıyorum. Zaten deneme süresi mevcut. Kullanıp deneyin. Yalnız bayağı pahalı bir uygulama olmuş. Ben çok daha uygun fiyata almıştım. Bildirimler vs zamanında ve hızlı geliyor. Arayüzü çok kullanışlı. Bütün ihtiyaçları karşılıyor.

Upvote 0