TEMA Purple ColorOS 11 - 12 - 12.1 Tema

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu yazıyı paylaşmak virüs taraması yapılmamalı anlamına gelmez çünkü forum güvenliği açısından da tehlikeli ,kim virüs olup olmadığını bilmediği bişeyi indirmek ister ki . Ozaman herkes virüs lü olan bir dosyayı paylaşsın virüs taraması yapmadan sonrasında herkes bunu edinirse sonuçta tüm cihazlar için tehlike arz ederve kötü niyetli kişilerinde önünü açmış oluruz.

Ama virüslü olmadığını paylaşmamıza rağmen bu hala şüphe duyan biri olursa bu dedikleriniz geçerli olur. Lütfen paylaşımlarımızı virüs taramasından sonra paylaşmaya özen gösterelim, kendimiz ve tüm kullanıcılarınızın güvenliği açısından. Teşekkürler.

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
İyi ki bir virüslü diye yorum yaptım. İyi niyeti de kötüye yorumluyorsunuz. .
Ya ben şaka yaptım. Araba satan kişiler araçlarında fazla hasar varsa böyle yazarlar. Boya takıntısı olan aramasın diye. Bende arkadaş virüsten korkan varsa playstoredan yüklesin diye yazınca, durumu benzettim. Espri yapayım dedim. Kimseye laf sokmak gibi bir niyetim yok. Alınmayın lütfen. Sadece espri

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bu yazıyı paylaşmak virüs taraması yapılmamalı anlamına gelmez çünkü forum güvenliği açısından da tehlikeli ,kim virüs olup olmadığını bilmediği bişeyi indirmek ister ki . Ozaman herkes virüs lü olan bir dosyayı paylaşsın virüs taraması yapmadan sonrasında herkes bunu edinirse sonuçta tüm cihazlar için tehlike arz ederve kötü niyetli kişilerinde önünü açmış oluruz.

Ama virüslü olmadığını paylaşmamıza rağmen bu hala şüphe duyan biri olursa bu dedikleriniz geçerli olur. Lütfen paylaşımlarımızı virüs taramasından sonra paylaşmaya özen gösterelim, kendimiz ve tüm kullanıcılarınızın güvenliği açısından. Teşekkürler.
Elif hanım konudaki yazı bana ait. Ancak söylediklerinizi anlayamadım. Konuda virüs taraması yapılmıştır yazıyor zaten. Buna rağmen hala dosyada virüs var diyenler oluyor. Yıllardır android telefon kullanıyorum. Kullanmadığım indirmedigin apk, tema, dosya vb şey kalmadı. Bir kez olsun virüsle karşılaşmadım. Bazılarının takıntılı olduğunu düşündüğüm için şüphe edenler indirmesin yazmıştım. Boya takıntısı olanlar aramasın sözü için yazdıysanız o başka. Ama güzel benzetme olmuş. :)

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Elif hanım konudaki yazı bana ait. Ancak söylediklerinizi anlayamadım. Konuda virüs taraması yapılmıştır yazıyor zaten. Buna rağmen hala dosyada virüs var diyenler oluyor. Yıllardır android telefon kullanıyorum. Kullanmadığım indirmedigin apk, tema, dosya vb şey kalmadı. Bir kez olsun virüsle karşılaşmadım. Bazılarının takıntılı olduğunu düşündüğüm için şüphe edenler indirmesin yazmıştım. Boya takıntısı olanlar aramasın sözü için yazdıysanız o başka. Ama güzel benzetme olmuş. :)
Temayı yükledim, gayet güzel ama sanırım coloros 11 için deneme olarak kalıyor. Daha öncede yüklediğin temalarda aynısı olmuştu. Temalar hakikaten güzel ama en fazla 5 dakika kullanabiliyorum, süresiz kullananlara hayırlı olsun.

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sizi anlıyorum bir kullanıcımız virüs taraması yapıldığını belirtilip ekran görüntüsü paylaşımı yapıldığı halde hala güvenemiyorum ama demişti bu konu ondan çıktı ,bu konu ondan çıktı sizde ironi olsun diye boya takıntısı espirisini yaptınız biliyorum.
Neyse sözün kısası virüs taraması yapılıp ekran görüntüsünü paylaşılmalı ,ona rağmen sıkıntı olduğunu düşünenler lütfen apk ya yaklaşmasın :)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
:)