Yardım Realme/Oppo

Neptuno7777

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo akıllı telefonum var internette oppo realme akıllı saat diyor realme oppo ile uyumlu çalışır mı?

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo akıllı telefonum var internette oppo realme akıllı saat diyor realme oppo ile uyumlu çalışır mı?
Akıllı saatlerin işletim sistemleri ile uyumluluğu vardır. Yani cihazın desteklediği android sistemine uyumlu olup olmadığına bakılır. Realme akıllı saatleri de android işletim sistemi ile uyumludur.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Akıllı saatlerin işletim sistemleri ile uyumluluğu vardır. Yani cihazın desteklediği android sistemine uyumlu olup olmadığına bakılır. Realme akıllı saatleri de android işletim sistemi ile uyumludur.
Her akıllı saat Android ve Android telefonlarla çalışıyor ama verimliliği açısından sıkıntılar çıkabiliyor nasıl, mesela saatin sunduğu bazı özellikler birbirine aynı işletim sistemini kullanmıyorsa bazı özelliklerinden faydalanamıyor maalesef yada çalışmıyor bazı özellikleri uyum sağlayamadığı için.
Mesela Samsung saat oppo telefonla bazı özellikleri kullanılamıyor maalesef.
Galaxy fit 2 mesela OPPO telefonla bazı özellikleri çalışmıyor.

Akıllı saatin o telefonla çalışması ayrı konu ,uyum içinde çalışması daha ayrı bir konu diyebiliriz tam performans alma açısından

Upvote 0