• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Tartışma Realme Türkiye'de! İşte fiyatlar

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,331
Çözümler
20
Puanları
28,350
Realme, meraklı bir bekleyişin ardından nihayet Türkiye pazarına giriş yaptı. Realme 5 Pro ve Realme XT modelleri ile ülkemizde satışa başlayan şirket, fiyat/performans konusunda alacakları memnun edecek gibi.

Bugün itibarıyla satışa çıkan Realme 5 Pro’nun Türkiye fiyatının 1.699 TL olduğu açıklandı. Fakat söz konusu fiyatın çeşitli e-ticaret sitelerinde 1.899 TL’ye kadar çıktığını da söylemiş olalım.

Realme, Türkiye’de satışa çıkardığı XT modelinin fiyatını da açıkladı. Tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken akıllı telefon, çeşitli e-ticaret sitelerinde 2.999 TL fiyat etiketiyle satılıyor.
 
Reklam

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Mesajlar
55
Puanları
50
Cihaz
A9 2020
Realme 5 pro harika özelliklerle çok güzel fiyata çıkmış bence. Telefon almam gerekse hiç düşünmezdim şu an.
 

RawShed

Taze Üye
Üye
Mesajlar
3
Puanları
0
Cihaz
Diğer
Realme 5 Pro dün sipariş verdim. 1699TL fiyatı yüzünden aldım diyebilirim, gerçekten çok iyi bir fiyata çıktı. Muadillerinden işlemcisi, bluetooth versiyonu, depolama biçimi, sensörü daha iyi. Ama 1900TL olsaymış almayabilirdim, sonuçta karşısında o zaman direkt Redmi Note 8 Pro olurdu.
 
  • Beğen
Tepkiler: asK
Üst