Tartışma Realme Türkiye'den yerli üretim müjdesi!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
O değilde az evvel haberde gördüm..oppo yu Allah bildiği gibi yapsın..biz 11 e hastetken 19 Mayıs itibariyle Android 12 yi find X3 e vermeye başlamış.. yazikalr olsun oppo sana.. çok üzgünüm çok:(
Elbet verecek beta sürümü sonuçta testleri yaptıktan sonra eksikler giderip diğer telefonlarına verecek.

laborant12717

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
A91
Nasıl tabiki verecek eee bize neden vermiyor bırakın betayi ben gama ya bile razıyım benim telefonda her türlü denesinler.. ahhh ahhh:(

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Ne buldularsa artık Türkiye'de elin adamı durduk yere bu tarz hamleler yapmaz sizde takdir edersiniz..
Keşke provoke etme eğiliminde insanlar olmasa. SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI üstüne alınan alınabilir!
Mesajlar birleştirildi:

Nasıl tabiki verecek eee bize neden vermiyor bırakın betayi ben gama ya bile razıyım benim telefonda her türlü denesinler.. ahhh ahhh:(
Tek amacınız provoke etmek mi? Belki bilmiyorsunuz dur ama Xiaomi en sık güncelleme verenler arasında gözüküyor fakat MIUI arayüzünde hatalar dolu yeni güncelleme ile birini düzeltirken diğerini bozuyor. Bilinçsiz bir şekilde konuşmalar olmasa keşke. Android 12 1,5 2 ay ön
Mesajlar birleştirildi:

Tek amacınız provoke etmek mi? Belki bilmiyorsunuz dur ama Xiaomi en sık güncelleme verenler arasında gözüküyor fakat MIUI arayüzünde hatalar dolu yeni güncelleme ile birini düzeltirken diğerini bozuyor. Bilinçsiz bir şekilde konuşmalar olmasa keşke. Android 12 1,5 2 ay ön

Son düzenleme: