Yardım ReDmi forum da çözüm bulamadım.çözüm bulacak arkadaş vardır belki burda

Derman

Taze Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
Merhaba arkadaşlar adım derman.kayseri den yazıyorum.oto döşeme dükkanım var.
Canımı sıkan bir konu var. Yardımcı olup çözüm bulabilen arkadasa 1 TAKIM OTO KOLTUK KILIFI HEDİYE EDECEĞİM.
Yıllardır redmi note 8 telefonu kullanarak TOUCHPAL T9 KLAVYE kullandım ve bu klavye ile çok rahat yazıyordum. 3 gün önce telefon modelimi yükseltmek istedim ve ReDmi Note 10s telefon aldım 3 gün oldu alalı.fakat bu bahsettiğim klavye yi bu yeni telefonumda kullanıyorum.telefonA uygulamayı gerek ApK olark, gerekse play store den çok başarılı bir şekilde kuruyorum! Kurmada problem yok! Ayarlarını da çok iyi şekilde yapıyorum.onda da sorun yok! Fakat yazmaya gelince klavye açılmıyor.
burada forumdada bir arkadaş aynı dertten muzdarip.onlarda çözüm bulamamışlar çözüm arıyorlar.fakat bir çözüm bulan yok.
Baştada dediğim gibi bana bu konuda çözüm bulabilen kişiye 1 takım oto koltuk kılıfı hediye edeceğim! Gerekirse bana bu numara dan ulaşabilirsiniz ---

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sayın arkadaşım adb shell komutları ile cihaza müdahale konusunda deneyimin varsa yardımcı olmak isterim ama bu konuda deneyiminiz yoksa kesinlikle telefona müdahale etmenizi tavsiye etmem.

adb komutuyla sisteme entegre klavyeyi kaldırıp bu klavyeyi tanımlayabilirsiniz?

Upvote 0