Yardım ReDmi forum da çözüm bulamadım.çözüm bulacak arkadaş vardır belki burda

Derman

Taze Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
Merhaba arkadaşlar adım derman.kayseri den yazıyorum.oto döşeme dükkanım var.
Canımı sıkan bir konu var. Yardımcı olup çözüm bulabilen arkadasa 1 TAKIM OTO KOLTUK KILIFI HEDİYE EDECEĞİM.
Yıllardır redmi note 8 telefonu kullanarak TOUCHPAL T9 KLAVYE kullandım ve bu klavye ile çok rahat yazıyordum. 3 gün önce telefon modelimi yükseltmek istedim ve ReDmi Note 10s telefon aldım 3 gün oldu alalı.fakat bu bahsettiğim klavye yi bu yeni telefonumda kullanıyorum.telefonA uygulamayı gerek ApK olark, gerekse play store den çok başarılı bir şekilde kuruyorum! Kurmada problem yok! Ayarlarını da çok iyi şekilde yapıyorum.onda da sorun yok! Fakat yazmaya gelince klavye açılmıyor.
burada forumdada bir arkadaş aynı dertten muzdarip.onlarda çözüm bulamamışlar çözüm arıyorlar.fakat bir çözüm bulan yok.
Baştada dediğim gibi bana bu konuda çözüm bulabilen kişiye 1 takım oto koltuk kılıfı hediye edeceğim! Gerekirse bana bu numara dan ulaşabilirsiniz ---

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Lütfen nomaranızı güvenlik açısından açık bir şekilde kullanmayınız

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar adım derman.kayseri den yazıyorum.oto döşeme dükkanım var.
Canımı sıkan bir konu var. Yardımcı olup çözüm bulabilen arkadasa 1 TAKIM OTO KOLTUK KILIFI HEDİYE EDECEĞİM.
Yıllardır redmi note 8 telefonu kullanarak TOUCHPAL T9 KLAVYE kullandım ve bu klavye ile çok rahat yazıyordum. 3 gün önce telefon modelimi yükseltmek istedim ve ReDmi Note 10s telefon aldım 3 gün oldu alalı.fakat bu bahsettiğim klavye yi bu yeni telefonumda kullanıyorum.telefonA uygulamayı gerek ApK olark, gerekse play store den çok başarılı bir şekilde kuruyorum! Kurmada problem yok! Ayarlarını da çok iyi şekilde yapıyorum.onda da sorun yok! Fakat yazmaya gelince klavye açılmıyor.
burada forumdada bir arkadaş aynı dertten muzdarip.onlarda çözüm bulamamışlar çözüm arıyorlar.fakat bir çözüm bulan yok.
Baştada dediğim gibi bana bu konuda çözüm bulabilen kişiye 1 takım oto koltuk kılıfı hediye edeceğim! Gerekirse bana bu numara dan ulaşabilirsiniz ---
TouchPal ayarlar-genel ayarlar bölümünde en altta ki keyboard recommend tikini kaldırın.

Yada;

Ayarlar uygulama yönetimi uygulama listesi buradan touchpal bulun ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz isterseniz

Upvote 0

Derman

Taze Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
TouchPal ayarlar-genel ayarlar bölümünde en altta ki keyboard recommend tikini kaldırın.

Yada;

Ayarlar uygulama yönetimi uygulama listesi buradan touchpal bulun ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz isterseniz
Neler denedim neler bir bilseniz
Mesajlar birleştirildi:

Ama ne yaptıysam olmuyor malsef

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
TouchPal En İyi Klavye Nasıl Etkinleştirilir
- TouchPal Best Keyboard 2019'u açın.
- TouchPal'ı Etkinleştir'e basın, etkinleştirmek için Diller ve Ayarlar sayfasındaki TouchPal kutusunu işaretleyin.
- TouchPal'a Geç'e basın, TouchPal kutusunu işaretleyin.

Upvote 0

Derman

Taze Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
Ama ne yaptıysam olmuyor malsef
Mesajlar birleştirildi:

- TouchPal'ı Etkinleştir'e basın, etkinleştirmek için Diller ve Ayarlar sayfasındaki TouchPal kutusunu işaretleyin.
3 yıldır kullandığım bir klavye elif hanım. Yani tüm ayar ve özelliklerini ezbere biliyorum.ama ne yaptıysam nafili...

Upvote 0

Derman

Taze Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
Olmuyor
Mesajlar birleştirildi:

Ozaman bu klavye sizin telefona sürümü uyumlu olmayabilir mi acaba?
Bilmiyorum ki
Ama telefonum sıfır ve son model bir telefon

Upvote 0