Yardım Rehberden bir soru

sadrettin

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Ben rehberde birini önceden izin verilenler listesine eklemişim engelleyemiyorum listeden çıkaramıyorum da nasıl çıkarıcam izin verilenler listesinden?
Engellenenler listesine ekle dediğim zaman “İzin verilenler listesine eklenen numaralar engellenenler listesine beklenemez.” diye bir uyarı çıkıyor.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben rehberde birini önceden izin verilenler listesine eklemişim engelleyemiyorum listeden çıkaramıyorum da nasıl çıkarıcam izin verilenler listesinden?
Engellenenler listesine ekle dediğim zaman “İzin verilenler listesine eklenen numaralar engellenenler listesine beklenemez.” diye bir uyarı çıkıyor.
Kişinin bilgilerini not ettikten sonra kişiyi silin, daha sonra tekrar kaydedip istediğiniz kısıtlamalı yapın bence

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefon uygulamasına (yeşil tuş) gir sağ üst üç noktaya bas engelle ve filtrelemeye gir tekrar üç noktaya bas düzenleye gir izin listesine eklediğin numaranın yanındaki daire işaretine tikle izin verilenler listesinden kaldır de işlem tamam bu numarayı şimdi yeniden engelleyebilirsin kolay gelsin

Upvote 0