Reno 2 kullananlar os7 güncellemesi aldınız mı

renoo2

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
Güncellemeyi sadece karanlık mod için bekliyorum. Bu kadar uzun sürede dağıtım yapamaması midemi bulandırdı oppoya karşı. Yeter artık sürekli tarih veriyolar yok alfası yok betası. Kasımda tanıttığın güncellemeyi 6 aylık sürede veremiyosan tanıtmıycan arkadaş.

Aynen öylebu kadar vasat bır guncelleme görmedım ben bu yuzden telefonu degıstırecem oppoharbıden berbat bu konu cok canımı sıkıyor yarım yamalak iş yapıyorlar bu kadar zormu bunu vermesi ***

Cihan37

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Beyler oppoyu kötülemeyin bu forumun moderatörleri oppoya tapıyor

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şu tablo tam bir rezillik yani.Hala Türkiye yazmıyor tarihler paylaşılıyor fakat habere erteliyorlar.Madem veremiceksin vadettiğin zamanda hiç yayınlama o zaman tarih kardeşim sinir olduk artık ya ...
Screenshot_2020-04-22-23-48-48-07.png

Son düzenleme:

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Türkiye pazarını önemsiyoruz diyip, hiçbir görselde yer vermemek ve güncelleme tarihlerinde de yer vermemek garip bir durum gerçekten. Umarım durumun ciddiyetini anlarlar artık.

renoo2

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
beyler anlamıyorsunuz galıba verdıklerı ulkelerdede gelmıyor gunncelemee hındıstandakı adamda dert yanıyor endonezyadakıde dıgerlerıde ki kaldıki turkıyeye daha tarıh verılmedı he verselerde gelmez :D telefonu degıstırecem sırf su yuzden

W

wittroc

Guest
beyler anlamıyorsunuz galıba verdıklerı ulkelerdede gelmıyor gunncelemee hındıstandakı adamda dert yanıyor endonezyadakıde dıgerlerıde ki kaldıki turkıyeye daha tarıh verılmedı he verselerde gelmez :D telefonu degıstırecem sırf su yuzden
Şikayet edeni görmedim - belki doğrudur - ama gerçekten güncelleme konusunda en geriden biz geliyoruz. Daha orta-üst segment ve üst segment telefonlara güncelleme gelmemişken diğer markalar giriş segment telefonlarına güncelleme dağıtmaya başladı. Anlaşılan Android 11 çıktığında biz Android 10'u yeni alacağız
Mesajlar birleştirildi:

Şikayet edeni görmedim - belki doğrudur - ama gerçekten güncelleme konusunda en geriden biz geliyoruz. Daha orta-üst segment ve üst segment telefonlara güncelleme gelmemişken diğer markalar giriş segment telefonlarına güncelleme dağıtmaya başladı. Anlaşılan Android 11 çıktığında biz Android 10'u yeni alacağız
Rezalete bakar mısınız? Kenya, Malezya, Nijerya gibi ülkeler alırken Türkiye listede bile yok. 10 gün içinde bize de gelir kafasındaydım fakat yaza anca gelir. Ne kadar riskli olsa da vpn ile alacağım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-23-12-37-24-90.png
    Screenshot_2020-04-23-12-37-24-90.png
    318.7 KB · Görüntüleme: 18

Togoo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ne umutlarla almıştım bu telefonu fakat sırf şu guncelleme bilmecesi yüzünden bıktım. Bir de video kamera sorunu yaşıyorum. Bazen çamur gibi çekiyor durumum olsa vallahi degistiricem. Bildiğin dalga geçiyolar böyle sorumsuzluk mu olur. Hala afiş afiş reklam yapiyolar.

W

wittroc

Guest
Ne umutlarla almıştım bu telefonu fakat sırf şu guncelleme bilmecesi yüzünden bıktım. Bir de video kamera sorunu yaşıyorum. Bazen çamur gibi çekiyor durumum olsa vallahi degistiricem. Bildiğin dalga geçiyolar böyle sorumsuzluk mu olur. Hala afiş afiş reklam yapiyolar.
Keşke her yerde reklam vermek yerine güncellemelerle ilgilenseler.